Кoжнa українська сім’я зaвмeрлa перед екранами телевізорів: щoйнo повідомили про мaсштaбнy кaтaстрoфy, яка обрушилася на Україну

Зоною екологічного лиха і масштабної катастрофи з хвилини на хвилину може стати територія між населеними пунктами Нижньотепле та Артема у Станич-Луганському районі. Через те, що вогонь підібрався до електропідстанції – почали вибухати боєприпаси, чути вибухи, а небо встелив чорний дим. 

Про це повідомила прес-служба Станично-Луганської районної державної адміністрації у Facebook.

Зазначається, що вогонь раптово спалахнув там, де пожеж не було навіть у 2014-2015 роках після масштабних обстрілів ворогом території з Граду. У відомстві підкреслили, що причиною став черговий підпал.

“Верховий вогонь підступає впритул до електропідстанції. Рятувальники стримують пожежу. Від неї детонують боєприпаси, які не розірвалися“,- підкреслили в РДА.

Пізніше у відомстві додали, що до 14:00 пожежникам вдалося відстояти електропідстанцію, що біля села Артема, а також магістральний газопровід високого тиску, який проходить уздовж села.

Водночас рятувальники продовжували приборкувати вогонь, який поширювався в напрямку краю села та смт Петропавлівка.

“Для безпечного гасіння пожежі електропідстанція залишається знеструмленою“,- йдеться в повідомленні.

Всі свіжі новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Кoжнa українська сім’я зaвмeрлa перед екранами телевізорів: щoйнo повідомили про мaсштaбнy кaтaстрoфy, яка обрушилася на Україну