Мухарський різко відповів колишній дружині єгоровій за образу Героїв вiйни: «Зтачить так… (Офіційна заява)…»

ЗНАЧИТЬ ТАК… (ОФІЦІЙНА ЗАЯВА)

Був у морі три тижні. Колихався на яхті… Телефон брав доба через три, аби написати дружині та мамі: «Все ок». Приїхав додому, увімкнув вайфай, а тут сотні дзвінків, питань на тему: «Як ви прокоментуєте слова своєї колишньої дружини?»

Друзі, я жив з цим ЩОДНЯ з початку Майдану. Люди і структури, які шість років поспіль знищували мене і мою репутацію, тепер взялися за тих, хто має бодай якусь дотичність до Майдану і російсько-української війни.Те, що допіру було полем моєї щоденної особистої битви, стало надбанням широкого загалу.

ШІСТЬ РОКІВ я не можу нормально бачитися з дітьми, а останні ДВА не бачу їх взагалі, бо тато, зі слів їхньої матері, «кончєний націк, фашіст, моральний урод, жалкій алімєншік (хоч залишив дітям будинок, квартиру, за ці роки сплатив близько 3 млн. гривень аліментів) …ага і так само — рагуль, а також суїцидальний наркоман».

Цю «правду про Мухарського» останні роки з радістю множили всі ті, хто нині так гнівно ополчився на С.Є. Зокрема: ‘Бульвар Гардона’, ТСН та сотні інших бульварних та проросійських ЗМІ.

Особисто для мене все, що нині так активно обговорюється у соцмережах — є давно звичною реальністю.

А тим, хто забувся чи не знав нагадую: практично увесь російськоорієнтований український шоу-бізнес, політикум, бізнес-істеблішмент, мислить саме так, як артикулює це С.Є. ВИ Й ДОСІ ВІРИТЕ В МОЖЛИВІСТЬ ДІАЛОГУ З МАЛОРОСАМИ? Тоді Сніжана Єгорова ЙДЕ ДО ВАС!!))

Але з мене досить!!! Піду краще поцілую дружину… і не тільки поцілую.., бо дуже скучив!))

Антін Мухарський

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Мухарський різко відповів колишній дружині єгоровій за образу Героїв вiйни: «Зтачить так… (Офіційна заява)…»