Тримайтеся, спуску не буде! Президент Зеленський жoрcткo пpигpoзив, водіям і доручив “СБУ” ловити тих хто їздитиме на перевантажених фурах

Президент Володимир Зеленський заявив, що через недовіру до Державної служби з безпеки на транспорті було ухвалене тимчасове рішення про залучення до габаритно-вагового контролю на дорогах представників Служби безпеки України та Національної поліції.

Водночас Зеленський доручив Міністерству інфраструктури перезавантажити “Укртрансбезпеку”. Про це повідомляє сайт глави держави.

“Поставлено завдання Міністерству інфраструктури перезавантажити “Укртрансбезпеку”. Мені здається, тут реформа дуже проста: щойно людський фактор піде з дороги – все з дорогами буде добре. Тому поставлене завдання впровадити автоматичну систему перевірки та фіксації вантажів. Вона буде – шість “пілотів” ми вже зробили біля Києва”, – зазначив президент.

Загалом, за його словами, планується закупити та встановити 50-80 комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю.

“Я думаю, що тільки тоді це буде реформа. Коли “Укртрансбезпека”, і поліція, і Служба безпеки, які зараз допомагають, підуть з дороги й не будуть цим займатися (контролювати дотримання вагових норм – ред.)”, – зауважив Зеленський.

Як повідомляється, це здійснено з метою збереження нових автошляхів, які споруджують у рамках національної програми “Велике будівництво”, та усунення людського фактора. 

“Ми знаємо про велику проблему – ми будуємо (автодороги – ред.), а “товариші” з “Укртрансбезпеки” – не всі, але в цілому – вони руйнують. Через те, що не контролюють перевантажені перевезення, особливо зараз, у період сільськогосподарських робіт. І ці вантажівки розбивають нові, сучасні дороги, які зараз ремонтують”, – сказав Зеленський.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Тримайтеся, спуску не буде! Президент Зеленський жoрcткo пpигpoзив, водіям і доручив “СБУ” ловити тих хто їздитиме на перевантажених фурах