Полізете в Білорусь – не пoпyщy!.. Лyкaшeнкo в прямому ефірі пpигpозuв Рocії через перекидання нового загону найманців в його країну

Президент Білорусі Олександр Лукашенко пригрозив Росії через перекидання нового загону російських найманців в країну.

Про це глава сусідньої держави заявив під час щорічного звернення до білорусів і Національних зборів. Лукашенко додав, що затримані раніше бойовики ПВК “Вагнер” вже дали свідчення.

“Це дуже небезпечний і сильний сигнал і все це брехня про Стамбул, Венесуелу, Африку і Лівію, ці люди дали свідчення і були спрямовані спеціально до Білорусі, команда була – чекати. Квитки, куплені на Стамбул, це легенда. Кордон закритий російська … Якщо будуть спроби дестабілізувати обстановку в Білорусі, то “до Владивостока буде важко”, – сказав він.

Президент підкреслив, що історія з нібито транзитом найманців – брехня.

“Я поганий, може бути, географ, не розумію, навіщо в Африку летіти через Північний полюс. Навіщо через Білорусь? Не слухайте цієї брехні. Ми по-людськи ставимося до цих хлопців. Від цього ми отримали ефект: вони розповіли все … Припиніть брехати. Ви ж уже зганьбилися. Спочатку Стамбул, потім Венесуела… Не підкидайте тут ядерну зброю. Сьогодні надійшла інформація про ще одному загоні, який перекинутий на південь”, – сказав Лукашенко.

Джерело

Всі свіжі новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Полізете в Білорусь – не пoпyщy!.. Лyкaшeнкo в прямому ефірі пpигpозuв Рocії через перекидання нового загону найманців в його країну