Позбавити повноважень і притягнути до відповідальності Ляшка, головного санітарного лікаря України Ляшка Віктора – Петиція

На сайті президента стрімко набирає голоса петиція, яка сьогодні з’явилася з вимогою про :

Прошу позбавити повноважень і притягнути до відповідальності Віктора Кириловича Ляшко, який в даний момент призначений головним санітарно-епідеміологічним лікарем України з метою боротьби з COVID-19.

Причини:

* обман українського народу і нагнітання страху на громадян щодо ситуації з COVID-19 методом психічного впливу (психічного зброї) на людей з метою дотримання карантинних заходів: закриття парків, обприскування доріг і т.д.

* Пропаганда обов’язкового носіння масок: Немає доказів того, що носіння масок захищає носія від оточуючих або оточуючих від носія. Але є доказів того, що маска – це відмінне середовище для розмноження бактерій, які ви вдихаєте. Вони розмножуються у вологому живильному середовищі маски і далі ви заганяєте їх більшу кількість у свої легені. І до того ж в масці ви відчуваєте дефіцит кисню, що призводить до гіпоксії. А це означає, що пропаганда носіння масок погіршує імунітет і здоров’я.

Єдине що перемагає віруси – це імунітет людини. Для покращення імунітету потрібні прогулянки на свіжому повітрі, заняття спортом, зменшення споживання цукру, споживання вітамінів C, A і т.д. Все це догми, багато їх дотримуються.

Дії Ляшко і МОЗ України призводять до зворотного ефекту – прогулянки і заняття спортом знизилися, населення охопив страх, паніка. Як результат – ослаблення імунітету громадян, що може стати причиною погіршення ситуації з COVID-19 в нашій країні. Найбільше психічному впливу схильна група ризику – громадяни похилого віку, вони більше всіх вірять ЗМІ з залякували контентом.

Віктор Кирилович Ляшко повинен нести відповідальність за застосування психологічного зброї проти громадян українського народу!

Давайте зупинимо згубні дії Віктора Ляшко і МОЗ.

Підписати петицію можна на ЦЬОМУ сайті за ЦИМ посиланням

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Позбавити повноважень і притягнути до відповідальності Ляшка, головного санітарного лікаря України Ляшка Віктора – Петиція