Гонтарева при президенту Порошенку вкрала з Фонду гарантування вкладів 400 мільярдів гривень – Кужель (Відео)

Екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарєва спільно з п’ятим президентом України Петром Порошенко знищили найбільший український банк.

Про це заявила народний депутат II, VII і VIII скликань Олександра Кужель в ефірі телеканалу NEWSONE.

“Ви будете здивовані, але мені краще Коломойський ніж Порошенко. Я депутат, який жодного разу не стояла в залі Верховної Ради, коли туди входив Порошенко. Є речі, державні, якщо людина тільки руйнує там. Руйнує заводи, краде гроші”, – розповіла Кужель.

За її словами, раніше ПриватБанк був найкращим, а зараз це глобальна катастрофа.

“Я знаю, як його відібрали, я дуже багато матеріалів знаю, як Порошенко просто знищив банк. І як ці гроші крали з Фонду гарантування. Повірте, те, що Гонтарева вкрала звідти – це близько 400 мільярдів гривень. Це тільки те, що там залишалося, а потім зникло. а валютні кредити населення продавалися по одному відсотку. Там було набагато більше всього “, – заявила екс-нардеп.

Вона зазначила, що багато хто займається добрими справами. Кужель розповіла, що деякі бізнесмени допомагають церквам. Зокрема, вона підкреслила факт того, що Юрій Бойко допомагає дитячому будинку.

“Я в бізнесі люблю більше вовків, гієн не люблю. В українському бізнесі Порошенко і його команда це гієни. Вовки ніколи не полюють коли ситі, а гієни роблять це для розваги. Я вам кажу, то що відчуваю”, – підсумувала політик.

За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

NEWSONE

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Гонтарева при президенту Порошенку вкрала з Фонду гарантування вкладів 400 мільярдів гривень – Кужель (Відео)