«Відсидиш за Томос, Петро»: Стало відомо, хто є ініціатором нової справи проти Порошенка

Про це колишній нардеп повідомив в своєму Telegram-каналі.

Державне бюро розслідувань (ДБР) завело на п’ятого президента Петра Порошенка справа “за розпалювання міжрелігійної ворожнечі” через отримання Томосу про автокефалію Православної церкви України.

“Відсиди за томос, Петя”, – написав Добкін.

Він також опублікував свою заяву в ДБР. 

  “Так, маніпулюючи прагненнями православної спільноти України до об’єднання, Порошенко використовував церковні організації і релігійне протистояння для досягнення перемоги на виборах 2019 року.

Такі злочинні дії Порошенка викликали загострення релігійного (міжконфесійного) протистояння і ворожнечі в державі …

Проте, заяви президента Порошенка П . А., рішення парламенту, прийняті його політсилою, численні візити дипломатичних делегацій України в Стамбул, зустрічі з Константинопольським патріархом державних чиновників – дозволяють зробити висновок про те, що тема об’єднання православних конфесій України та доцільності створення помісної церкви перестала бути внутрішньою справою церкви.

Відбулося активне політичне втручання і адміністративний тиск на священноначаліє і віруючих Української Православної Церкви Московського і Київського патріархатів з метою змусити їх прийняти проект створення ЄПЦ саме в тому форматі, який вважали правильним Порошенко П.А. і в той час президентські політичні кола”, – йдеться в заяві. 

За словами Добкіна, дії Порошенка “становлять небезпеку для соціального миру і політичної стабільності в Україні та містять ознаки кримінальних діянь, передбачених статтями 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками), 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України”.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

«Відсидиш за Томос, Петро»: Стало відомо, хто є ініціатором нової справи проти Порошенка