“Всі докази вже зібрано! Я посаджу кожного з вас!”: Він “випалив” це прямо з трибуни Ради.“Під вами земля горітиме”

Народний депутат від “Слуги народу” Гео Лерос заявив, що передав у НАБУ відомості, які свідчать про корупційну діяльність глави офісу президента Андрія Єрмака, його кума нардепа Миколи Тищенка та ексдепутата Київради Дениса Комарницького

“НАБУ отримало дуже резонансну інформацію, яка розкриє всім очі і покаже потворні лаштунками політики, коли влада, опозиція і просто бандити зливаються в одне ціле для організації корупційних оборудок в столиці.

Головний герой і організатор схем – Денис Комарницький, його дах народний депутат Микола Тищенко та його кум Єрмак, якому він носить коробки на Банкову з авто Комарницького, її виконавці – депутати, чиновники, родичі і куми”, – повідомляє нардеп на Facebook-сторінці.

Сегодня важный день!НАБУ получило очень резонансную информацию, которая раскроет всем глаза и покажет уродливое…

Gepostet von Geo Leros am Mittwoch, 3. Juni 2020

Лерос каже, що оборудка до якої причетний Тищенко та Єрмак стосується будівництва Подільсько-Воскресенського моста.

Зокрема, у 2016 році компанія “ЕКО-БУД-ТРЕЙД”, у якій кінцевими бенефіціарами є Комарницький, Кучер і Микитась, через підставну особу виграла тендер на будівництво частини Подільсько-Воскресенського моста.

Водночас, до управління цим підприємством мають відношення сестра нардепа Тищенко Юлія і її чоловік Герман Блінов.

Крім того, Комарницький разом з Аллою Шлапак були керівниками виборчого штабу Миколи Тищенка в 2019 році.

Нардеп стверджує, що “ЕКО-БУД-ТРЕЙД” є прокладкою – не має своїх будівельних потужностей і співробітників, залучає на всі роботи субпідрядні організації з обов’язковим “відкатом”.

Зокрема, Лерос пише, що з 01.08.2019 по 30.04.2020 на підприємство з міського бюджету перераховано 1 млрд 167 млн ​​грн.

За наявною у нього інформацією, з субпідрядників за цей же період було зібрано 318 млн грн “чорної готівки”.

“Сьогодні о 9:00 у мене був брифінг у НАБУ, де я надав безпрецедентні докази топ-корупції в місті Києві. Це ОЗУ очолює Андрій Єрмак, його кум і наш колега з фракції і Денис Комарницький, “смотрящий” за Києвом, який спрямовує всі “потоки” через Андрія Єрмака і зосереджують ці кошти на місцеві вибори”, – заявив Лерос  із трибуни парламенту.

Мій виступ вийшов досить емоційним, але це адекватна реакція на те, що зараз коїться в країні, реакція на свавілля і безкарність голови Офісу Презилента України та його кума Тищенко.Якщо це зараз не зупинити, отримаємо деспотичного Левіафана.

Gepostet von Geo Leros am Mittwoch, 3. Juni 2020

Депутат звернувся до своїх колег із фракції із закликом не підтримувати вищезгаданих дій.

“Я хочу звернутися до цього ОЗУ і сказати, що під вами земля “горітиме”, я посаджу кожного з вас”, – наголосив Лерос.

 

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“Всі докази вже зібрано! Я посаджу кожного з вас!”: Він “випалив” це прямо з трибуни Ради.“Під вами земля горітиме”