“Свoлoта, ти не маєш права на життя”: Відчайдушний батько вбuв rвалtівнuка 14-річної доньки прямо у залі суду

Через м’який, на його думку, вирок, обурений батько вихопив з-за поясу три саморобні метальні ножі.

Один за іншим він метнув їх у злочинця, немов в якусь мішень, передає Корупція.Інфо

Інцидент стався настільки швидше, що поліцейський конвой, просто не встиг зреагувати.

Всі три ножі попали в ціль, причому два з них потрапили в серцеву область, а третій – пробив нещасному гортань.

Засуджений намертво звалився на місці. Месника тут же заарештували прямо в залі суду. Задоволений скоєним громадянин Каравайкін не пручався і добровільно віддав ще два метальні ножі.

Про свої мотиви він сказав наступне: «виростите запашну прекрасну квітку, потім подивіться, як її хтось затопче брудними чобітьми, і ви зрозумієте мій вчинок.

Моя дочка двічі намагалася накласти на себе руки після згвалтування і обидва рази її врятувала чиста випадковість. Вона до цих пір знаходиться на лікуванні в психіатричній лікарні, а цьогому виродку, дали якихось п’ять років загального режиму, та ще й умовно».

На питання про заздалегідь приготоване знаряддя вбивства, підслідний відповів, що він припускав  подібний вирок, тому що йому не раз пропонували хабар, за те, щоб він забрав заяву з поліції, і навіть спробували діяти фізично, банальним мордобоєм, але зв’язатися з колишнім афганцем їм виявилось дорожче. Тоді він заздалегідь виготовив по кресленнях з інтернету п’ять бойових метальних ножів. Після тижня інтенсивних тренувань, він легко потрапляв в гарбуз з двадцяти метрів зі швидкістю один ніж в секунду.

За вироком Верховного суду, громадянину Каравайкіну призначили покарання у вигляді восьми років позбавлення волі умовно і звільнили в залі суду. Умовне покарання було винесене рішенням присяжних, у більшості яких були дочки різного віку.

За матеріалами

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“Свoлoта, ти не маєш права на життя”: Відчайдушний батько вбuв rвалtівнuка 14-річної доньки прямо у залі суду