Велика втрaта для України всього світу.. Пішов з життя Гeрой України, композитор Мирослав Скорик.

У понеділок, 1 червня, на 82-му році життя пoмер український композитор Мирослав Скорик.

Про це повідомив оперний співак, головний режисер Національної опери України Анатолій Солов’яненко у фейсбуці.

“Відійшов у Вічність видатний митець і щирий, надійний Друг – Мирослав Михайлович Скорик”, – написав він.

13 липня Мирославу Скорику виповнилося би 82 роки.

Автор музики до фільмів “Тіні забутих предків”, “Гуси-лебеді летять”, “Високий перевал” та інших стрічок.

Мирослав Скорик отримав звання Героя України за видатні особисті заслуги перед державою у розвитку національного музичного мистецтва, багаторічну плідну композиторську, педагогічну і громадську діяльність.

Також він нагороджений орденом “За заслуги” I ступеня за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток України, високий професіоналізм та багаторічну сумлінну працю, орденом “За заслуги” II ступеня – за вагомий особистий внесок в увічнення пам’яті Івана Франка, орденом “За заслуги” III ступеня — за значний особистий внесок у розвиток українського музичного мистецтва, багаторічну творчу і педагогічну діяльність.

Крім цього, Скорик отримав відзнаку Президента України — ювілейну медаль “20 років незалежності України” за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний та культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю.

Найвідомішими творами Мирослава Скорика є опера “Мойсей”, балет “Повернення Батерфляй”, поема “Сильніше смерті” і концерт для оркестру “Карпатський”.

Спасибо за просмотр!

Джерело

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Велика втрaта для України всього світу.. Пішов з життя Гeрой України, композитор Мирослав Скорик.