Довгоочікувана відставка Авакова: В Зеленского прийняли екстренне рішення

Зеленський може підписати відставку Авакова вже на цьому тижні.

Фракція Слуга народу прийняла екстрене рішення заслухати Авакова перед його звільненням.

Про це повідомляє Українська правда .

Перший заступник голови фракції СН Олександр Корнієнко на засіданні погоджувальної ради 1 червня заявив:

 «Організаційне питання дня уряду … З огляду на ту ситуацію, яка склалася за попередні два тижні, наша фракція пропонує запросити на день уряду міністра внутрішніх справ Арсена Авакова для доповіді по тим важливим ситуацій, які сталися».

У свою чергу, екс-глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе вважає, що у президента Володимира Зеленського є шанс увійти в історію.

Про це вона розповіла в інтерв’ю Радіо Свобода.

За її словами, Зеленський – людина «нової формації».

«Я бачу його як людину нової формації: молодий, який хоче щось змінити. Я бачу, що у нього реально є шанс увійти в історію, якщо направити країну в правильне русло (і правоохоронну систему, і економіку) », – припустила Деканоїдзе.

За її словами, у команди президента також є шанс завершити реформу Національної поліції, яка зараз, на думку Деканоїдзе, провалена Аваковим.

«Я думаю, що реформа в Україні може бути завершена протягом наступного року-півтора. Тобто я думаю, що політична кон’юнктура дійде до цього. Треба звільнити повністю правоохоронну систему від політики і бандитів, інакше, звичайно, завжди будуть страждати звичайні люди. Це моя думка. І я коли йшла з посади, теж про це говорила. Це – дуже важливо », – додала екс-глава поліції.

В Офісі президента в останні тижні з цього приводу йдуть інтенсивні переговори і консультації.

Журналісти відзначають, що кожен раз відставка зривалася, однако на цей раз Зеленський дуже категоричний у своєму намірі звільнити Авакова.

Криміногенна ситуація в Україні катастрофічна. Поліцейські створюють свої угруповання. Вбивають і гвалтують людей.

Рішення щодо відставки Авакова може бути озвучено вже на цьому тижні.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Довгоочікувана відставка Авакова: В Зеленского прийняли екстренне рішення