Ну нареші, досить вже обдирати наш народ: 7 років в’язниці за незаконне завищення цін! Законопроект, який покликаний нормалізувати ціни в Україні вже у ВРУ

Ціни на деякі товари в україні побили всі розумні і навіть божевільні межі, торговці спостерігаючи ажіотажний попит не соромляться піднімати ціни не по днях, а буквально по годинах. У свою чергу оптових поставщиків теж давить жаба і вони для безсовісних роздрібників теж піднімають ціни. В результатці ситуація на ринку продуктів стає абсолютно неадекватною.

У Верховну Разу внесли законопроект, який передбачає відповідальність для торговців, які необгрунтовано завищують ціни на дейякі значущі товари. Ця відповідальнсть може сягати аж до неба в клітиночку.

Автор проекту – народний депутат Сергій Кузьміних (“Слуга народу”).

Проектом закону пропонується на час воєнного стану встановити, що перевищення на 20% рівня ціни, визначеного Кабінетом Міністрів, на товари, які мають суттєву соціальну значущість, карається позбавленням волі на строк до 7 років.

Це стосується переліку, затвердженого Кабміном: борошно пшеничне, макаронні вироби, батон, хліб, крупа гречана, крупа вівсяна, свинина, яловичина, птиця (тушки курячі), молоко, вершкове масло, сметана, яйця курячі, олія соняшникова, цукор кристалічний, капуста білокачанна, цибуля ріпчаста, буряк, морква, картопля, етанол (розчин 96%), нестероїдні протизапальні лікарські засоби вітчизняні, антибактеріальні лікарські засоби вітчизняні, бензин (марки А-92, А-95), дизельне паливо, газ скраплений для автомобілів.

Крім того, проектом пропонується встановити, що незаконне придбання та збут (продаж) продукції, яка має ознаки товару військового призначення (бронежилети, пластини для бронежилетів, захисні шоломи, речове майно та інше екіпірування (крім зброї)) караються позбавленням волі на строк до 10 років.

Ну нареші, досить вже обдирати наш народ: 7 років в’язниці за незаконне завищення цін! Законопроект, який покликаний нормалізувати ціни в Україні вже у ВРУ