Пів години назад траnилася жaхлuва ДТП в Румунії: автобус з 43-ма українцями розбuвся прямуючи з Турції

У Румунії перекинувся автобус із українськими біженцями, які поверталися на батьківщину. У салоні транспортного засобу перебували 43 особи, в основному – жінки та діти.

В результаті аварії було госпіталізовано 23 особи, серед них четверо дітей віком від 5 до 16 років. На місці ДТП було 13 машин “швидких”, за даними журналістів.

Про це повідомляє румунське видання Romania Posts English

ДТП сталося у комуні Гароафа повіту Вранча в ніч проти 27 о 2:45. Відомо, автобус прямував із Туреччини до України. Як пише місцеве агентство, причиною аварії стала помилка водія. На в’їзді до румунської комуни водій втратив керування, через що транспортний засіб перекинувся у кювет.

“23 особи були доставлені до лікарні для медичного огляду, але ніхто не перебуває у важкому стані. Одна людина отримала вивих плеча і була госпіталізована, а ще одна людина нібито мала політравму хребта. Решта пасажирів автобуса доставлено до Центру прийому біженців. Пізніше їх мали були відправити в Україну, і ми забезпечимо їхнє транспортування до кордону”, – сказав румунський чиновник.

Нагадаємо, українці з фільтраційних таборів Росії тікають до Естонії, але й там під тиском прихильників Путіна.

Пів години назад траnилася жaхлuва ДТП в Румунії: автобус з 43-ма українцями розбuвся прямуючи з Турції