Вирішальна ніч 16 лютого! МВС щойно опублікувало екстрене відеозвернення до українців

В Україні 300 тисяч поліцейських, нацгвардійців, прикордонників і рятувальників щодня виконують завдання за призначенням. Вони готові захищати державу від внутрішніх і зовнішніх загроз.

Правоохоронці звернулися до українських громадян і запевнили, що тримають ситуацію під контролем. Про це мовилося у відеоролику, оприлюдненому на ютуб-каналі МВС

Які б випробування не готувала нам доля, ми впевнено дивимося у завтрашній день. Щодня та щохвилини оберігаємо ваш спокій. Ми вас захистимо. Україна єдина!

– наголосили службовці.

Денис Мостирський вказав, що попри будь-які заяви про можливе поширення російської агресії, ніхто не панікує й не боїться. Кожен виконує свою роботу, аби українці були спокійними.

“Ми віримо в наші Збройні сили! Вони разом з дипломатами та розвідниками забезпечують зовнішню безпеку України. Ми у МВС не допустимо жодних сепаратистських проявів на кшталт тих, що були навесні 2014 року в Харкові, Луганську, Донецьку”, – підкреслив посадовець.

Окрім цього, міністр внутрішніх справ додав: “Якщо якийсь “гіркін” спробує захопити адміністративні будівлі, він буде розстріляний нашим спецназом без попередження та жодних вагань”.

Зверніть увагу! Курт Волкер заявив, що в Україні є 200 тисяч військових та 400 тисяч резервістів. Якщо Росія наважиться напасти, Київ зробить так, аби вона заплатила дуже високу ціну.

МВС опублікувало відео та гарантувало безпеку українцям: дивіться відео

За матеріалами 24tv.ua

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Вирішальна ніч 16 лютого! МВС щойно опублікувало екстрене відеозвернення до українців