Вчора через “кіпіш з порохом” ніхто і не помітив, що почалося в оточені Зеленського, залишилися лічені дні і щури наввипередки почнуть тікати з його корабля.

Що чекає на Володимира Зеленського? Він звичайно лишається президентом України. Але починаючи із 17-го січня його влада починає всихати як шагренева шкіра.

Він не керує, не бере на себе відповідність. Він, вочевидь, не готовий будувати в Україні жорсткий авторитарний режим. Бо влада для цього вихованця криворізьких кухонь — це не найкращий саван. Це чергове шоу, в якому він повинен усім подобатися. Він би, можливо, й хотів би якось сфальсифікувати вибори через ту саму “Дію”, але не знає як. І вочевидь, розуміє, що Захід цього ніколи не дозволить.

І що тоді лишається? Електоральна демократія, в якій його рейтинги тануть, а рейтинги Порошенка, який показав цими днями хто є справжнім альфа-самцем української політичного стада, тільки зростають. А парламентські вибори вже за півтора року. На черзі — коаліція, вірогідно Порошенко — прем’єр, новий генпрокурор.

Так і російські війська на кордоні не розтануть як роса на сонці. Ні, починати дорослі політичні репресії в такій ситуації може тільки повний ідіот. І все хто ідіотом не є — будуть саботувати вказівки з першого кабінету.Втім, сюрпризи для президента Зеленського тільки починаються. Ще трохи — і щури наввипередки почнуть тікати з його корабля. В політичних та силових елітах почнеться справжня гонка між тими, хто захоче добігти до Порошенка, Ахметова, Авакова, Разумкова, розмінявши свою зраду на гарантії. Гадаю, що першим як завжди встигне Ігор Валерійович.

Він любить встигати першим. Так, десь за рік, під тиском соціальної, політичної та військової криз, Володимир Зеленський залишиться один. Можливо навіть без Єрмака.Втім. Для президента ще не все втрачено. Останній роки своєї каденції він може використати для того, щоби виконавши свою обіцянку про один строк, провести низку реформ.

Рейтинг розтане і так і так. Чому б не лишити після себе хоч щось? Хоча б судову реформу, яка гарантує принаймні, що суддя Соколов не запроторить тебе у СІЗО на другий день після програних виборів? Для Володимира Зеленського наступає критичний час. Час, який визначить в яких словах він буде описаний в посібнику з історії України.

Яким буде вибір президента ми не знаємо. Але, нажаль, здогадуємося!

Сергей Высоцкий

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Вчора через “кіпіш з порохом” ніхто і не помітив, що почалося в оточені Зеленського, залишилися лічені дні і щури наввипередки почнуть тікати з його корабля.