У нашому класі був двієчник, який зараз працює нейрохірургом. Заробляє стільки, що відмінникам навіть не силося. Дарма ми з нього насміхалися колись

Інколи, батьки дають оцінкам занадто велике значення…

№1

В школі я завжди отримував двійки, а зараз я успішний менеджер в компанії Google. Мені довіряють роботу з ключовими клієнтами. Пригадуючи свій клас, я розумію, що був один з трьох найгірших учнів. Потім батьки вирішили змінити школу. До речі, у цих інших двох хлопців теж життя склалося добре.  

А от головний двієчник нашого класу взагалі став моряком й часто відходить у далеке плавання. Він об’їздив пів світу, нещодавно одружився й у нього народилася дитина. Тому я хочу донести батьками, що оцінки в житті ваших дітей взагалі не головне. Це ніяк не впливає на їхню успішність. 

№2

Я навчалася у звичній школі і все життя була трієчницею. Хороші оцінки в мене були лише з малювання та музики. А зараз я працюю у великій компанії в Мадриді та ще й маю рідкісну професію –  traffic broker (media buyer). Таких як я, в Європі не більше сотні. Окрім цього, внаслідок великого досвіду, мене взяли викладати в  іспанської вищій школі digital-маркетингу. І зараз мені дуже смішно пригадувати ті моменти, коли вчителька з літератури говорила мені, що я буду прибиральницею. 

Також у нашому класі був двієчник, який зараз працює нейрохірургом. Він не лише погано вчився, а й завжди робив всякі капості. Після школи навчався в медучилищі, а потім вступив до університету. Успішно закінчив її і тепер шановний лікар.

№3

Я заснував власну мережу «Циферблат». В дитинстві змінив понад 7 шкіл, адже всюди отримував погані оцінки. Мені просто не подобалися всі ті предмети, вони були не цікаві. Коли мені в 10 класі сказали про те, що можна мати лише одну двійку в році, я взагалі припинив відвідувати алгебру. Мені не подобалися вчителі. Зараз всі ті відмінники працюють та мають звичні професії: менеджери, мерчандайзери, водії, відрядні працівники і т. д. Нікого видатного немає. 

№4

Я хочу розповісти про свого дядька, який в школі був двієчником. Вчителька з хімії його просто не могла терпіти й говорила, що він все життя проживе у злиднях. Наприкінці навчання дядько став самостійно вивчати цей предмет, адже хімія здалася йому цікавою, якщо не слухати тих нудних лекцій вчительки. Згодом він вступив до ВНЗ та захистив дисертацію.

Дядько виступав на одній з конференцій, як раптом в залі почалася якась метушня. Як виявилося, там сиділа та вчителька з хімії. Її схопив удар, коли вона за трибуною впізнала “двієчника”. 

№5

В мене двійок ніколи не було, але більшість моїх оцінок були трійки. Потім я вступив до університету й закінчив його на червоний диплом. Зараз здобуваю другу вищу освіту, маю власний бізнес, співпрацюю з міжнародними відомствами.

Головне, що я хочу сказати, що оцінки взагалі не грають ніякої ролі. Навіть двієчник тяжкою працею та наполегливістю може досягти більших висот.

Які оцінки у вас були оцінки в школі? 

Чи є це показником успішності?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

У нашому класі був двієчник, який зараз працює нейрохірургом. Заробляє стільки, що відмінникам навіть не силося. Дарма ми з нього насміхалися колись