“Вони так чекали весни, але вже не побачать ніколи. І це зробили люди!”: жахливі наслідки пiдпaлу трави. фото

Не паліть траву!Поставте себе на їхнє місце.

Це призводить до руйнування екосистеми!

Під час випалювання гинуть насіння рослин як на землі, так і під землею. Виживає, як правило, груба трава і бур’ян, заглушаючи при цьому ослаблену іншу флору.

При сильній трав’яній пожежі гинуть практично всі живі істоти, а так само їх потомство, що мешкають в траві і на поверхні грунту.

Дуже часто в вогні гинуть цілі кладки яєць пернатих.

До речі, гинуть і ті, що беруть участь в процесі освіти грунту, а також винищують різних шкідників саду і городу. Гине корисна мікрофлора, яка допомагає рослинам протистояти хворобам.

Випалювання завдає прямих збитків і здоров’ю людини, оскільки дим від спалювання трави їдкий, густий, неприємний – їсть очі, неприємно пахне. А спалюючи траву в місті, ви згуртовуються солі важких металів, які осіли на листках – такий дим просто отруйний. До того ж в покладах сухої трави часто таїться сміття, небезпечної для спалювання.

Трав’яні пожежі є одним з головних джерел викидів в атмосферу вуглекислого газу.

Запам’ятайте, суха торішня трава – не сміття, а частина екосистеми створена самою природою. Ті, хто стверджують, що спалювати траву корисно помиляються самі і вводять в оману інших.

Кожен акт підпалу – це злочин проти природи за яке передбачена адміністративна, а в окремих випадках і кримінальна відповідальність!

Подивіться на ці фотографії постраждалих, після підпалу трави, тварин.

За матеріалами з сайту pikabu.ru

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“Вони так чекали весни, але вже не побачать ніколи. І це зробили люди!”: жахливі наслідки пiдпaлу трави. фото