Тepміново. П’яний чoловік вiдомої чиновниці влaштував ДТП. Хоче уникнути пoкарання ВІДЕО

У ніч на 29 грудня у Солом’янському районі Києва на вул. Металістів автомобіль KIA Sorento спричинив зіткнення одразу з двома іншими авто. Чоловік за кермом виявився Миколою Кучером, чоловіком чиновниці Міністерства освіти і науки України Галини Калиневич. Про аварію повідомили у Facebook «Київ Оперативний».

Окрім цього повідомляється, що винуватець ДТП перебував у стані алкогольного сп’яніння, а також відмовлявся від проходження медичного огляду. Пізніше його забрали в лікарню. Чоловік погрожував, що його дружина має зв’язки.

«Хлопці, у вас зараз будуть проблеми! Відійдіть. Дружина у мене працює у дуже великих “связях”», – говорив він правоохоронцям, які вимагали від нього пройти тест на драгер.

Сама завідувачка сектору внутрішнього аудиту в Міністерстві освіти теж пізніше прибула на місце аварії. За словами, очевидців подружжя робить все, щоб уникнути відповідальності за свої дії.

Користувачі мережі бурхливо відреагували на інцидент. Вони наголосили на необхідності введення реальних термінів покарання для чиновників у стані алкогольного сп’яніння.

«Потрібно було витягти з машин, заломати руки і мордою в сніг. Чому так не зробили? Адже видно, що водій в стані алкогольного сп’яніння, він міг когось і покалічити», – обурювалися коментатори.

Джерело

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Тepміново. П’яний чoловік вiдомої чиновниці влaштував ДТП. Хоче уникнути пoкарання ВІДЕО