25 хвилин назад! Сім’я продажних – “cпaлили”, Гордон пaнікyє: разом з жінкою! Гaньбa – не відмиються

Дружина Дмитра Гордона — Алеся Бацман — як і її чоловік дуже любить розголошувати про нібито «наступ на свободу слова», фантазуючи про закон про медіа, який ще навіть не розглянутий Комітетом ВР та закон про олігархів, який до цього взагалі жодного стосунку не має. Впевнені, що жоден із документів Бацман ніколи в житті не читала. Проте відпрацьовувати гроші олігарха Ріната Леонідовича якось треба. Але зараз не про це.

Як зазначає телеграм-канал ” Пристальна увага”, “велика” “журналістка” Алеся Бацман є керівником видання свого чоловіка Дмитра Гордона, скромно названого на честь нього самого – “ГОРДОН”. Воно «славиться» тим, що, імовірно, за гроші розміщує на своєму сайті практично будь-які замовлення, звані в народі «джинсою».

Для більш-менш авторитетного та поважного видання публікація хоча б одного такого проплаченого матеріалу незворотно закінчується публічною ганьбою, засудженням і втратою репутації. Але тільки для Бацман і керованого нею «ГОРДОНА», як би двозначно це звучало. Для них це – «норма».

На даному ресурсі щодня публікується одразу кілька, імовірно, замовних матеріалів, значна частина з яких присвячена хвалі Ахметова та його підприємств. Але Бацман, завдяки якій все це відбувається, досі, як ні в чому не бувало, продовжує вдаватися до «святої журналістки», яка нібито має право щось говорити і моралізувати про свободу слова.

Та й сам Гордон не перестає дивувати. Фактично кожного дня, на нього відкривається новий компромат, а він продовжує ганьбитись на всю країну.

Цього разу, телеграм-канал “Megerini”, поширив інформацію про брехню Гордона

Дмитре, ви постійно брешете, що Сашко Пікалов ваш друг. Можете під’їхати в офіс, Саша Пікалов скаже вам в обличчя, що ви продажний пропагандист. Ви тепер є токсиком для будь-якого адекватного артиста. І Ваня Дорн дізнається про ваше лицемірство. І всі друзі Кварталу, яких дуже багато. Впливові люди, які дбають про свою репутацію, вже відмовилися вести з вами справи. Але це нічого, проте вашу душу гріють гроші олігарха, – написали там.

Йдеться про черговий фейк, який вирішив озвучити Гордон. Він зізнався, що йому дуже боляче чути від акторів “Студії Квартал 95” закиди на свою адресу, але образи та агресії в їхній бік він не відчуває і, як і раніше, їх любить і цінує. Гордон заявив, що Євген Кошовий, Олександр Пікалов, опустивши очі в підлогу, кажуть те, що їм велить їх друг президент Зеленський.

От тільки, Пікалов Гордона другом не вважає. І відкрито про це говорить.

Однак мотиви можна зрозуміти Гордона. Схоже він почав розуміти, що в “Вільнюській команді” олігарха Ахметова не все гладко. Окремо взяті революціонери у боротьбі за бюджети та вплив на годувальника встигли посваритися. І тепер гаманець журналіста може стрімко спорожніти, якщо йому не вдасться перемогти у боротьбі за “любов” Ріната Леонідовича.

Як повідомляє телеграм-канал “Картковий офіс”, у Разумкова жорсткий, але тихий конфлікт із Гордоном через Смєшка. Дмитро Ілліч намагається переконати інвестора в тому, що вкладатися в колишнього супутника вигідніше, ніж робити те саме з колишнім спікером.

Крім того, практично у всіх членів команди з’явилося непорозуміння з колишнім міністром Аваковим, який сам себе призначив неформальним лідером «Вільнюської групи», що не влаштовує ані групу, ані інвестора. Справа рухається до краху.

За матеріалами Корупціяінфо

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

25 хвилин назад! Сім’я продажних – “cпaлили”, Гордон пaнікyє: разом з жінкою! Гaньбa – не відмиються