Верховний суд пoставив крапку! Людям повернуть гроші. Загальнобудинкові лічильники газу незаконні

Загальнобудинкові лічильники газу НЕЗАКОННІ! Верховний суд поставив крапку щодо цього питання. Розгром «Криворіжгазу» та сигнал для мешканців міста Повторний дзвіночок для тих суддів, хто не розуміли.

Велика палата Верховного суду розглянула питання незаконної відмови мешканцям будинку №30 на мікрорайоні 4-й Зарічний в установці індивідуальних лічильників газу, незаконної установки загальнобудинкового та нарахувань щодо нього протягом кількох останніх років.

Мешканці будинку довго чекали на рішення, але це того коштувало.

Висновки такі:

1. Дії «Криворіжгазу» щодо встановлення загальнобудинкового лічильника визнані односторонніми – такими, що вчинені неузгоджено із співвласниками будинку, тобто – з порушенням права власності.

2. Облік обсягів спожитого газу на підставі показників загальнобудинкового приладу обліку – також незаконний.

3. Якщо лічильник встановлений із порушенням закону, визначення обсягу споживання природного газу має здійснюватися за нормами споживання, встановленими Кабінетом Міністрів України. А це означає, що «Криворіжгаз» ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ ПОВЕРНУТИ ГРОШІ НАСЕЛЕННЯ.

4. Обов’язок монополіста встановити індивідуальні лічильники газу в кожну квартиру – нікуди не поділася, адже їхня вартість була закладена у тариф починаючи з 2011 року.

Чому це розгром?

Верховний суд — вищий орган судової системи України, поставив крапку не лише у питанні права на встановлення індивідуальних лічильників, але підтвердив абсолютну незаконність появи на будинках жовтих «ящиків» — так званих у народі «колгоспних» лічильників.

Відповідно, нарахування за ними також не є релевантними, за висновком суду. Стіна пробита. Плодами цього рішення можуть скористатися вже найближчим часом усі криворіжани, які все ще сплачують загальнобудинкові лічильники.

Це шанс повернути свої гроші і, нарешті, отримати прилади обліку в квартири. Тим більше з огляду на те, що вартість квартирних лічильників вони давно сплатили, оплачуючи газ останні 10 років.

Все це можливо, якщо мешканці Кривого Рогу не чекатимуть біля моря погоди, а звернуться за телефоном: 0965869950

Андрій Немченко

Всі свіжі новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Верховний суд пoставив крапку! Людям повернуть гроші. Загальнобудинкові лічильники газу незаконні