“Якщо в тебе немає грошей – ти пomреш”! Українська зірка зі сльозами на очах поскаржилася на лікарів (ФОТО)

Ілона Гвоздьова поскаржилася на українські лікарні та лікаря.

Українська танцівниця розповіла, що їй довелося зіткнутися з жахами медицини на собі та своїй дитині.

Про це Гвоздьова розповіла на своїй сторінці в Instagram.«Є гроші — живи. Немає грошей — помри. Приблизно таке жахливе становище зараз в нашій країні. Вчора я відчула на собі та своїй дитині всю нашу систему надання першої невідкладної допомоги й відчула себе перший раз в житті безпорадною в нашій країні!» — написала танцівниця.

Вона зазначила, що моторошно усвідомлювати, що всім наплювати, а здоров’я дітей знаходиться тільки в руках батьків і волі Божої.

«Рівень медичної освіти низький і наші фахівці у сфері медицини розлючені та незадоволені своїм життям, але при цьому все одно продовжують працювати й з важливим виглядом роблять свою «нелюбиму», «не гідну оплати» роботу», — додала Гвоздьова.За словами артистки, фахівці зараз вміють тільки папірці перекладати, а не надавати кваліфіковану допомогу. Медсестри не вміють ставити катетери, а лікарі кричать на батьків: «матуся, куди ви дивилися, що дитину довели до такого стану».«Страшно, що, якщо у тебе немає грошей, зв’язків і статусу — ти практично не людина і ти не заслуговуєш гідного ставлення, уваги та надання допомоги», — зазначила Гвоздьова.

Більш детально танцівниця розповідати про проблему не стала, але відомо, що проблеми зі здоров’ям у її молодшої дитини – сина Домініка.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“Якщо в тебе немає грошей – ти пomреш”! Українська зірка зі сльозами на очах поскаржилася на лікарів (ФОТО)