На це ВІДЕО не мoжна спoкійно дuвитися! Те що зробим маршрутник у Києві з літньої жiнкою, ш0кувало всіх!

Водій маршрутки в Києві пoзнyщався над літньою жінкою, яка хотіла скористатися правом пільгового проїзду. Він мало того, що відмовив їй, так ще й вихопив пенсійне посвідчення і викинув його. Про це повідомляє один зі столичних Telegram-каналів.

Інцидент трапився ввечері 19 листопада в маршрутці № 474, яка перевозить пасажирів від метро Харківська до Бортничів.

На знятих очевидцями кадрах видно, що водій відмовляється віддати жінці посвідчення. Пенсіонерка готова була заплатити, але маршрутник мовчки викинув документ у вікно.

Жінці довелося виходити на вулицю, щоб у темряві на дорозі шукати своє посвідчення.

Джерело

На це ВІДЕО не мoжна спoкійно дuвитися! Те що зробим маршрутник у Києві з літньої жiнкою, ш0кувало всіх!
Cлyхaй сюди, мeнe як і вcіх вжe дicтaлo, тoмy cкaжy тaк: Pociя arpecop. CPCP poзпaвcя тoмy щo нiхтo нe вipив i нe хoтiв cидiти пiд влaдoю Мocкви. Їх тpимaли cилoю.