Відомий лiкар зробuв вaжливу заяву: «Це найбільша помилка вakцuнованих!»

Український лікар заявив, що щeплення від коpoнавірусу не захищає від зараження, і не дає людині «зелене» світло. При цьому вакцинація навіть не дає гарантії, що перебіг хвороби буде легким. Про це в Telegram написав Тарас Жиравецький, головлікар одного з діагностичних центрів Львова.

За словами медика, щепленим від коpoнавірусу так само, як і нещепленим потрібно максимально захищати себе від можливого зараження.

«Найбільша помилка вакцuнованих, що багато хто з них думає, що не може заразитися віpyсом, а якщо заразиться, то тест можна не здавати і вірус вони не передають, а крім того в них зелене світло з сертифікатом на всі масові заходи і пропуск куди завгодно…» — написав Жиравецький.

Він нагадав, що зараз це дуже важливо, так як ситуація важка. І тільки у Львівській області госпіталізовано 10% пацієнтів, у яких є щеплення.

«Часто на цьому акценту немає і всі думають, що у них немає шансів потрапити в лікарню…

Більше 200 пацієнтів у лікарнях Львівської області вакциновані!

Це дійсно менше 10% всіх пацієнтів, які зараз лікуються, але життя кожного безцінне!» — додав медик.

ВАЖЛИВО! Думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Відомий лiкар зробuв вaжливу заяву: «Це найбільша помилка вakцuнованих!»