Як збepeгти роботу з 8 лиcтопада без щeплення: юpист пiдказав хитpoщі ВІДЕО

Хоча МОЗ вимагає від низки професій зробити щеплення до 8 листопада, роботодавець не має права усунути від роботи співробітника, якщо той прямо не відмовився від вакцинації. Про це розповів юрист Ростислав Кравець на своєму каналі у YouTube.

Якщо людина не прищепилася від ковід-19 з якихось причин, але загалом не є противником вакцинації, її не мають права відсторонити від роботи. Вона повинна написати заяву про те, що планує вакцинуватися, а коли – не має значення.

У Мінекономіки розповіли, що не можна усувати від роботи тих, хто прямо не відмовився від вакцинації. Тому, якщо ви не хочете втратити роботу та зарплату з 8 листопада, то юрист радить написати заяву про плани на вакцинацію та подати її начальнику.

Тільки наявність заяви є підставою відмовитися від усунення. Ростислав Кравець уточнив, що не всіх співробітників буде усунено. Наприклад, тих, хто має вже одне щеплення, не можуть усунути від роботи.

А щодо зарплати, то в трудовому договорі керівник може передбачити додатковий пункт про виплату зарплати у разі усунення.

ВАЖЛИВО! Думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди.

Джерело

Всі свіжі новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Як збepeгти роботу з 8 лиcтопада без щeплення: юpист пiдказав хитpoщі ВІДЕО