Зеленський, тепер твій хід, я обіцяв, що доведу справу до кінця, тепер тримайся: адже тепер російські артисти за крок від заборони в Україні

Відомий український телеведучий Ігор Кондратюк створив петицію про заборону російських артистів в Україні, і похвалився кількістю зібраних голосів.

“Моя петиція набрала необхідну кількість голосів – 25000. Всім, хто поставив свій підпис – спасибі за розуміння моєї позиції! Чекаємо відповіді Президента Зеленського☝️️️”, – написав Кондратюк у своєму Instagram.

Тепер цю петицію має розглянути президент України Володимир Зеленський

Ігор Кондратюк«Я впевнений, що громадяни країни-агресора, які працюють у сфері розваг — артисти / артистки, актори / актриси насправді не несуть ніякої культури. Оскільки представники агресора, які промовчали і тим самим-підтримали-окупацію Криму і рішення Росії», — заявив Ігор Кондратюк.

Раніше Ігор Кондратюк емоційно прокоментував повернення Ані Лорак на українську сцену і її висловлювання про роботу в Росії.Про це він повідомив своїй сторінці в Фейсбук .

«Кароліна-яскрава ілюстрація талановитої, яскравої, магнетичної навіть дівчини-артистки, в якій, вибачте, мало мізків. Це інакше називається», — обурився ведучий.

Майже за добу публікація зібрала понад 1000 лайків і багато коментарів. Примітно, що багато хто розкритикував ідею Ігоря Кондратюка, і жорстко “атакували” його в коментарях

“А моя бабуся називала вас розумною людиною) вибачте, звичайно, але вважаю це абсурдом”, ” Кондратюку подобається розпалювати пристрасті! Сидів би собі і рекламував далі “промчик-ціни горобчик “(соромно!). Так ні ж, йметься людині-жаба душить!”, “Дійсно. Всі біди від того, що приїжджає Машина часу, Гребенщиков, ДДТ. (ДО РЕЧІ, музиканти, які не виступають в Криму з принципу і люди, які люблять і підтримують Україну)🤔. От би їх заборонити!!!”, “Ігоре, цікаво чому ви Така розлючена людина????”.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Зеленський, тепер твій хід, я обіцяв, що доведу справу до кінця, тепер тримайся: адже тепер російські артисти за крок від заборони в Україні