Жaхливa cмeрть немовляти: а все через те, що гoрe матір попри зaбoрoнy годувала дівчинку коров’ячим молоком, а найгірше, що розводила його колодязною водою

У Харківській області померла дівчинка, якій не виповнилося і трьох місяців. За її життя боролися спочатку районні лікарі, а потім обласні. Але врятувати не змогли. Кажуть – у дівчинки було тяжке харчове отруєння.

Спричинити отруєння могло коров’яче молоко, яким маля годували.

Альона втратила довгоочікувану донечку – вона не прожила і трьох місяців. Діарея, млявість і температура під 40 Сº. З такими симптомами маленька Каріна потрапила до лікарів. Спершу немовля оглянула місцева фельдшерка та скерувала до районної лікарні. Там дівчинці почали ставити крапельниці і здавалося їй стало краще, каже мати.  Але не надовго. Стан немовляти залишався тяжким. І того ж дня швидка доправила Карінку в Харків.

Дівчинку забрали до реанімації інфекційної лікарні. Медики намагалися врятувати її майже майже чотири доби. Але попри всі зусилля немовля померло. За словами лікарів, у маляти відмовило одразу кілька органів через тяжке харчове отруєння.

Медики припускають: дитина могла отруїтися коров’ячим молоком. Його не можна пити немовлятам щонайменше до півроку. Тим паче, що молоко розводили колодязною водою, а в ній могли бути шкідливі нітрати.

Мама не приховує – донечку годувала домашнім молоком. Але не вірить, що таке молоко могло нашкодити дитині.

Поліція за фактом смерті дитини розпочала перевірку, але поки що не дають коментарів. Натомість у селі кажуть – мами часом не дослухаються до порад купувати очищену воду і суміші для немовлят. Зокрема, виправдовуються безгрошів’ям. Ця родина, додають, – хороша. Хоч і живуть скромно. Маленьку Каріну вже поховали. За сестричкою сумують два старші братики.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Жaхливa cмeрть немовляти: а все через те, що гoрe матір попри зaбoрoнy годувала дівчинку коров’ячим молоком, а найгірше, що розводила його колодязною водою