0бірвалося життя знаменитої Мальвіни з фільму «Буратіно», подробиці трагедlї: «Пішла епоха…»

У реанімації померла відома російська актриса Тетяна Проценко, яка запам’яталася глядачам як виконавиця ролі Мальвіни

Як пише Politeka.net, про смерть жінки повідомив її чоловік, актор і журналіст Олексій Войтюк.

«Сьогодні не стало нашої Танюші… Помоліться про неї», — написав він у себе в Фейсбук.

Як відомо, актрисі було всього 53 роки. Як розповів Войтюк, його дружина три роки боролася з онкологією, але хвороба перемогла. У коментарях чоловікові висловили слова співчуття.

«Пішла епоха, моє дитинство», «співчуваю вам», «така молода», «Льоша, дорогий, і вся дорога сім’я, Ганнуся, Вова! Співчуваємо! Велике горе для всіх, хто знав Танюшу!»,- пишуть користувачі Мережі.

Тетяна Проценко прославилася ще в дитинстві, коли отримала роль Мальвіни в культовому фільмі «Пригоди Буратіно». Її батько керував управлінням документальних фільмів Держкіно СРСР, але в кіно дівчинка потрапила випадково. Асистент режисера побачив Тетяну в поїзді і запропонував її батькам пройти проби на роль. Відомо, що Червоною Шапочкою теж повинна була стати Тетяна. Сценарій радянського фільму писався під неї. Напередодні зйомок вона отримала струс мозку, і від фільму довелося відмовитися.

Варто відзначити, що роль Мальвіни стала єдиною роллю Проценко. А ось її чоловік запам’ятався глядачам за роллю Іванушки з фільму-казки «Після дощику в четвер».

Всі свіжі новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

0бірвалося життя знаменитої Мальвіни з фільму «Буратіно», подробиці трагедlї: «Пішла епоха…»