Кабмін продовжив карантин на 30 днів у зв’язку з пандемією коронавірусу

Уряд прийняв таке рішення під час засідання 25 березня

Кабінет міністрів України продовжив карантин у зв’язку з пандемією коронавірусу. Таке рішення уряд прийняв на засіданні в середу, 25 березня, передає кореспондент РБК-Україна.

Підкреслимо, карантин продовжено ще на 30 днів — до 24 квітня.

При цьому передбачено, що карантин можуть як продовжити, так і припинити раніше строку.

«Ми продовжуємо карантин і запроваджуємо надзвичайну ситуацію у державі Україна на 30 днів до 24 квітня 2020 року з можливістю його подальшого подовження», — заявив глава уряду Денис Шмигаль.

Нагадаємо, раніше прес-секретар міністра охорони здоров’я Артем Дехтяренко заявив, що сьогодні Кабмін прийме рішення щодо режиму, який буде діяти в Україні у зв’язку з протидією коронавірусу. За словами прес-секретаря, все це робиться з метою локалізувати вірус і мінімізувати його поширення. «Уряд вивчає різні варіанти. І введення надзвичайного стану і розширення надзвичайної ситуації на всю країну і продовження карантину», — відзначили в міністерстві.

Як писало РБК-Україна, Міністерство охорони здоров’я підтвердило четверту смерть від коронавірусу в Україні: в Тернопільській області помер 68-річний пацієнт з лабораторно підтвердженим тестом на COVID-19.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомляв, що в Україні планують посилити обмежувальні заходи на період карантину. Також він зазначав, що наполягатиме на введення повного карантину в Україні.

Всі свіжі новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Кабмін продовжив карантин на 30 днів у зв’язку з пандемією коронавірусу