Сeрцe нe вuтрuмaлo! Рaптoвo пoмeр відомий український співак, прoстo в рeанiмaцiї: було всього 28. “Бiль і cльoзu…”

У Києві у віці 28 років у четвер, 12 листопада, помер український співак та композитор Філіп Левшин.

Серце чоловіка не витримало серію складних операцій, які йому проводили протягом останніх двох тижнів.

Про це на сторінці у Facebook повідомив піар-фахівець Андрій Царенок.

Як відомо, Левшин хворів на панкреатит (запалення підшлункової залози). Про свій діагноз він дізнався у 2016 році. Хворобу нібито вдалося перемогти, але через три роки вона повернулася.

“Він був талановитим автором, співаком, шоуменом, багато його хто знав за телевізійними проєктами”, – написав знайомий артиста.

На своїй сторінці в Instagram Левшин вказав, що є автором пісень таких російських виконавців, як Філіп Кіркоров, Микола Басков, Григорій Лепс, МакSим, Митя Фомін та інші.

Філіп Левшин брав участь у кастингові пісенного талант-шоу “Х-фактор” у 2011 році. Запам’ятався глядачам тим, що після відмови послав суддів і звукорежисера.

Також взяв участь у телешоу “Джентльменський набір” (аналог “Від пацанки до панянки”). Крім того, чоловік зняв кілька кліпів на свої пісні.

У квітні 2016-го Левшин опинився в реанімації з діагнозом “панкреонекроз підшлункової залози з відмовою життєво важливих органів”. Тоді йому вдалося подолати захворювання, хоча він і переніс кілька операцій і втратив близько 20 кг.

Нагадаємо, раніше в віці 30 років після тривалої боротьби з онкологічним захворюванням помер український режисер Діма Маніфест. На його смерть відреагувало багато українських артистів.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Сeрцe нe вuтрuмaлo! Рaптoвo пoмeр відомий український співак, прoстo в рeанiмaцiї: було всього 28. “Бiль і cльoзu…”