Ш0кlн: «Як тільки люди дізнаються прaвдy про мaйдaн, у бaгaтьoх просто не витримає сeрцe» Відео

Екс-генеральний прокурор України Віктор Шокін стверджує, що офіційна пропаганда про майдані влаштована на тотальної брехні і неймовірною маніпуляції фактами.

Шокін стверджує, що він знайомий з матеріалами слідства і коли він для себе дізнався правду, йому стало погано повідомляє EJ

Ось що він заявив:

«Я для себе дізнався правду. У перші дні я був злий і не міг повірити, що в Україні є такі криваві мерзоти, готові пустити через м’ясорубку стільки невинних жертв ».

Також екс-генеральний прокурор України стверджує, що 99% людей на майдані використовували як щит проти беркута. Лідери майдану і кілька сотень підготовлених провокаторів ховалися за спинами людей і мали на меті захоплення влади

Їм було байдуже до того, що думають люди, вони хотіли захопити владу:

«Насправді майдан використовувала група невстановлених осіб для захоплення влади. Людей банальним чином використовували. У лідерів майдану були навчені провокатори, навчені пропагандисти, оратори, яких випускали на сцену майдану. Людей просто використали в якості щита і в різних кривавих провокацій. На жаль, на той момент ніхто не знав, що на сцені майдану вороги, які сховалися під вишиванки і народне обурення », – заявив Шокін.

Слідство знає цих людей. Кожного по імені, однак ще не час розкривати карти.

Крім цього, екс-генеральний прокурор України стверджує, що з 2014 року по 2019 рік в Україні було зовнішнє управління. Країною в ручному режимі керувала група осіб на чолі з Байденом і Соросом.

Петро Порошенко та інші просто виконували накази, і за це їм було дозволено робити те, що вони робили 5 років.

Обов’язково поділіться зі своїми друзями в соц.сетях. Країна зобов’язана знати правду!

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Ш0кlн: «Як тільки люди дізнаються прaвдy про мaйдaн, у бaгaтьoх просто не витримає сeрцe» Відео