Поклали в таке ліжко! Порошенко приголомшений. Щойно – cтрaшнa звістка сколихнула, Марина не стрималась

Друзі, зверху ми бачимо звичайну ліжко в звичайній Сумської лікарні, почав свою замітку в Фейсбук, Михайло Шнайдер

А внизу ми бачимо людину, яка цілих п’ять років без сну і відпочинку, “Реформувала” нашу багатостраждальну Медицину.А тепер, увага, Питання.

Як ви вважаєте, зараз він лежить на такому ж “шикарних” ліжка або все-таки Ні?Хоча я думаю, що відповідь тут очевидна.

У свою чергу, стан здоров’я зараженого коронавірусом п’ятого президента України Петра Порошенка погіршився, повідомила його дружина Марина.

В інтерв’ю журналістці Яніні Соколової Марина Порошенко розповіла, що її чоловік знаходиться в лікарні з двостороннім запаленням легенів.

«Він отримує там комплекс лікування. На жаль, у нього зараз погіршився стан крові – вона дуже густа – і навіть лікарі не можуть взяти аналіз, щоб проконтролювати його стан здоров’я», – зазначила вона.

Українці ж продовжують критикувати п’ятого президента, за те що за час його правління стан медицини не був виправлений до Європейського рівня, як він і обіцяв.

Телеграм канал Клименко тайм пише:

Знаємо як до нього ставляться дуже багато українців і чого хочуть в соцмережах в зв’язку з хворобою. Ні в якому разі не хочемо Порошенко нічого поганого, так що до таких побажань не приєднуємося.

Питання політтехнологічної складової таких заяв Марини зрозуміла, але мова зараз не про це. Якщо зі здоров’ям дійсно серйозні проблеми – то не до політтехнологій. А за все, що Порошенко зробив з країною, він перш за все повинен понести покарання в рамках закону і перед людьми. Для цього потрібно здоров’я. А цього ми йому і бажаємо.

У свою чергу, телеграм канал Жінка з косою пише:

Піар тренд серед політиків, захворій на коронавірус і «переможи» його. Далі легко можна використовувати це у своїй політичній агітації.У кулуарах вже давно говорять, що топ політики заражаються коронавирусом, щоб не робити надалі вакцинацію. Нібито у них вже з’являються антитіла і т.д.

Варто відзначити, що крім хвороби, Порошенко отримує порцію неприємностей і від екс-соратника Жванії:

Давид Жванія заявив, що він подав у ДБР ще одну заяву про скоєння ним злочину спільно з Петром Порошенко, Олександром Турчиновим, Арсенієм Яценюком, Віталієм Кличком та іншими.

“Зокрема, я повідомив про те, що я особисто займався фінансуванням захоплення державної влади під час так званого Майдану. Фінансування захоплення влади здійснювалося декількома способами.” Одним із зовнішніх джерел було посольство Литви, через яке передавалися кошти і зброю. Внутрішнім каналом фінансування захоплення влади був належний мені разом з іншими особами “Діамантбанк”, – розповів Жванія.

За його словами, щоб замаскувати ці дії, Нацбанк під керівництвом Валерії Гонтаревої за вказівкою Порошенко, який тоді вже став президентом, прийняв рішення про віднесення цього “Порто” в категорію неплатоспроможних і його ліквідації.

“Також я повідомив ДБР про те, що у мене є підтвердження причетності цих осіб як Порошенко, Турчинов, Парубій і Кличко до розстрілів на Майдані. У лютому 2014 року на Майдані почали масово гинути люди, але цих жертв можна було уникнути. Лідери так званої опозиції заздалегідь знали про те, що буде литися кров. знали, що в певні дні хтось почне стріляти по міліції і вона почне стріляти у відповідь. тому що це все було ними підлаштовано. Мета була за всяку ціну зірвати мирне врегулювання, довести ситуацію до точки неповернення “, – повідомив Давид Жванія.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Поклали в таке ліжко! Порошенко приголомшений. Щойно – cтрaшнa звістка сколихнула, Марина не стрималась