30 порад шамана про знаки, які потрібно помічати

Прекрасні поради від шамана про знаки в нашому житті, які потрібно навчитися помічати.

1. Коли йдете по вулиці і бачите перо, що лежить на землі, підберіть його і принесіть додому, можете поставити в вазочку, повісити або навіть просто покласти на поличку. Це потужний оберіг, дарований Вам небом. Поважайте такі знаки Духів.

2. Збирайте камені з річок. Вони володіють великою силою і енергією.

3. Всіма силами намагайтеся допомагати іншим. Якщо не можете доставити радість, то хоча б не шкодьте.

4. Труднощі … формальність! Серйозні труднощі — це серйозно, але формально! Є небо, воно іноді за хмарами, але варто докласти зусиль (сісти на літак, наприклад) і над цими хмарами ви побачите все те ж блакитне небо. Миру всім!

5. Щоб наблизитися до мрії, часом досить зробити хоча б один крок. Не бійтеся труднощів, вони завжди є і будуть. Білої дороги вам всім у всіх ваших починаннях!

6. Першочерговим вашим моральним принципом має бути відмова від заподіяння шкоди комусь. Цей принцип у вашому житті повинен бути дуже твердим: «Я нікому ніколи не стану заподіювати шкоду». Подумайте …

7. Коли ви станете джерелом щастя живих істот, ви самі станете найщасливішими. А якщо ви стали джерелом страждання інших, ви перший станете нещасним. Подумайте …

8. Хоча б годину в день приділяйте тиші …  Вона вам потрібна так само, як і спілкування.

9. Уміння любити — це найвище вміння, що є на землі. Вмійте любити всіх, навіть ваших ворогів!

10. Не кидайте в водойми сміття. Ніяке. Дух води може дуже сильно розсердиться. Щоб задобрювати Духа води можна в воду кидати хліб, молоко, монетки.

11. Зазвичай ми називаємо своє минуле золотою добою, золотими днями. Це помилка. Дуже важливо розуміти, що кожен наступний момент у вашому житті — як раз той самий золотий час.

12. Немає досконалої релігії і віри, немає гіршої з них, Бог один. Так що моліться кому хочете, але пам’ятайте дуже важливі заповіді: живи по совісті, поважай своїх предків, люби.

13. Якщо у вас є мета змінити світ, спочатку змініть себе. Навчіться володіти енергією радості і енергією любові. Це головні моменти і переживання людини. Посмішка, сміх, радість мають величезну силу. Коли ви навчитеся цьому, то відкриєте для себе «любов».

14. Є така дуже хороша приказка: «Не збідніє рука, що дає».  По можливості намагайтеся давати гроші малозабезпеченим і нужденним. Це може бути будь-яка сума, важливий сам процес.

15. Життя — це бісовий короткий проміжок часу. Не витрачайте його на лайку і сльози, лихослів’я і алкоголь! Ви можете творити добро, народжувати дітей, відпочивати і робити масу інших приємний речей!

16. Якщо ваша кохана людина почала злитися на вас, якщо ви не винні — обійміть її  і тримайте міцно-міцно, вона заспокоїться.

17. Якщо вам погано на душі і ви відчуваєте млявість, просто співайте …  Співайте те, що вашій душі завгодно. Їй іноді теж хочеться виговоритися …

18. Пам’ятайте завжди: немає найвірнішої релігії, немає найправильнішої віри, найрозумніших жерців тих чи інших культів. Бог єдиний. Бог це вершина гори, а різні віри і релігії це підходи до цієї вершини. Моліться — кому хочете, але знайте, головна ваша мета не бути без гріхів, а досягти і пізнати Бога.

19. Якщо вирішив щось робити, не сумнівайся в собі. Страх змушує відступати тебе від вірного шляху, бо це і є головний інструмент всього зла. При цьому не втрачайте надії, якщо з першого разу щось не вийшло. Кожна маленька перемога, наближає до Великої.

20. Пам’ятайте одну дуже важливу річ по життю: кожен отримує за своїми заслугами. Не допускайте проблеми в свою Душу, в свої думки, тоді проблема не досягне вашого тіла.

21. Життя може повертатися до вас обличчям, може іншим місцем, але мало хто розуміє, що ви самі її і повертаєте . Всі погані думки в сторону інших обертаються вам. Всі заздрості теж йдуть в кінці кінців вам. А навіщо це треба? Живіть спокійно і розмірено … Заздрити не можна та й нема чого .. Ну, є у тієї людини велика машина, але обличчя то у неї від цієї машини кращим не стане … Золото — взагалі брудний метал, йому нема чого заздрити. Частіше посміхайтеся і вам теж посміхнуться перехожі, близькі і навіть саме життя.

22. Хочеш, щоб тебе поважали, з повагою стався до інших . На добро, відповідай добром, на зло відповідай байдужістю. Людина яка заподіяла зло, більше страждатиме від того, що ти не звернув на це своєї уваги.

23. Не пийте. Взагалі не пийте . Спиртне гробить організм, мозок, і Душу. Я не п’ю вже багато років і слава Богу. Якщо Ви шаман або езотерик, або ще хтось, хто займається цими речами і п’єте, значить у вас скоро закінчаться всі сили, Духи Вас покарають. Алкоголь дійсно вбиває, не робіть дурниць. Для того, щоб розслабитися є баня, для того, щоб повеселитися є пісні, для того, щоб знайти спільну мову є чай, а для того, щоб близько познайомитися з жінкою є врешті-решт цукерки …

24. Ні про що ніколи не шкодуйте, це зайве. Все що відбувається, відбувається з волі Духів і все на краще.

25. Камені, схожі зовні на тварин, без обряду брати не можна, інакше можна накликати біду. Якщо ви знайшли такий камінь і хочете забрати з собою, то зверніться до духу-господаря місця з проханням взяти камінь і зробіть йому підношення. Потім накрийте камінь на землі білою тканиною …

26. Слухаючи гарну музику ви очищаєте себе від негативної енергії, накопиченої протягом дня. Музика — це своєрідна медитація, здатна привести вас до тями і гармонії з самим собою.

27. Щоб краще стало дихати, щоб не тиснуло серце, вмійте плакати …

28. Якщо ви відчуваєте що ситуація, яка склалася не вирішується, підніміть руку вище, потім різко відпустіть зі словами «так пішло воно все» і подумайте ще раз!  Як казав Великий «навіть якщо тебе з’їли, у тебе є два виходи»

29. Коли жінка купує продукти, вона купує майбутні дні щастя для своєї родини. Кожен свіжий, гарний, стиглий овоч чи фрукт, що приємно пахне — це день щасливого і спокійного життя в цій сім’ї. Чоловік, зі свого боку, має забезпечити жінку грошима, щоб вона могла вибрати найякісніші продукти. Сім’я, в якій економлять на продуктах, стає бідною і нещасною, тому що економія на продуктах — це економія на щастя своїх власних родичів.

30. Якщо ви відчуваєте, що вам недобре і вас щось турбує, почніть виконувати плавні рухи тілом у вигляді танцю. Ви повернете свою енергію в колишнє русло і очистите розум від страждання.

Не забудь розповісти своїм друзям. 

Источник: poshepky.com

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 порад шамана про знаки, які потрібно помічати