«Багато що потрібно міняти…» Новоспечена власниця «1+1» Марченко обурена тим, що показує канал

Оксана Марченко не виключає розширення своєї частки акцій телеканалів у майбутньому

Дружина олігарха Віктора Медведчука Оксана Марченко, яка володіє 8,22% акцій телеканалу «1+1» і 8,17% акцій телеканалу «Тет», розкритикувала роботу керівництва каналів.

Про це вона заявила в інтерв’ю виданню «Страна», – пише Главком.

«Багато що потрібно міняти, в першу чергу – менеджмент. Колишнє і нинішнє керівництво неспроможні, тому що не відображають інтересів українського суспільства, а спотворюють їх через призму поглядів головного власника.

Але для того щоб проводити такі зміни, потрібно володіти контрольним пакетом акцій», – сказала Марченко і додала, що не виключає розширення своєї частки акцій в майбутньому.

Вона також заявила, що дивиться телеканали, акціями яких володіє, «вкрай рідко».

До слова, Центр протидії корупції звернувся до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення щодо перевірки телеканалів «1+1», «2+2» і «ТЕТ», які входять до холдингу «1+1 Медіа» Ігоря Коломойського на подання недостовірної інформації про структуру власності. Зокрема про частку Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко у цих телеканалах.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

«Багато що потрібно міняти…» Новоспечена власниця «1+1» Марченко обурена тим, що показує канал