Блогер: Карпати. Поїхали з мєсними на “стрєлу” в їхньому клубі. Запитав, що вони будуть робити, коли ліс закінчиться?

Пряма мова – Віктор Дацко

У Верховинському районі відрізано 19 сіл. Сама Верховина і Ворохта відрізана від цивілізації через зсув грунту біля Микуличина. Тепер туди мож добратись тільки через Буковецький перевал, який хз в якому стані, або з боку Закарпатської обл. через Яблуницький перевал. Але там прогноз по Тисі – 3.5 м за добу. Тому хз.

Але я вам зараз розкажу іншу історію. Ось ці фото з дороги Ільці-Буркут, яку розмило фактично і знищило берегоукриття. Це одним словом, дорога в плотні єб*ня, аж до Дземброні. І зараз там заблоковано 40 автомобілів з туристів, які дістались в Красник. Один автомобіль впав у воду, водій і пасажир загинули. Також поток забрав одну жінку.

І добратись до Франківська вони не зможуть, бо в Микуличині розірвало нову дорогу нах*й. Тому або на Буковець і на Коломию, але там теж дороги під водою в деяких місцях, або на Закарпаття. Яка там ситуація я не знаю.

Так от. Особисто я неодноразово бував в тих селах, Красник, Бистрець, Дземброня, де ми(і не тільки ми) розмовляли з місцевими і чітко їм говорили, друзі, вся оця х*йня для вас не на довго. Вас буде змивати нах*й щоразу. Ви тут хоч які технології застосовуйте. Просто перестаньте рубати ліс, к*рви.

Там нема жодної дороги з дренажем, то навіть після звичайної зливи були зсуви грунту. Кожен другий/третій раз як я туда їхав, то бачив опер групу, яка описувала лівий кругляк. Я вже мовчу про десятки Зілів і фір, які кожного дня вивозять тони лісу. І яка була реакція? Погрози, обіцянки що я не доїду у свій сраний Франківськ, зараз скинемо машину в ріку. І кидались не тільки спеціальні люди, але й пересічні місцеві ї*лани і тупі шмари з дітьми на руках. Якось навіть поїхали з мєсними на “стрєлу” в їхньому клубі там. І знаєте, що воно відповіло на моє питання що вони будуть робити коли ліс закінчиться? Майже дослівно.

– А н’їц ни буду робети. Лісу на всіх стане.

– А як не стане?

– Вмію на скрепці грати. Поїхаю до Станіслава і буду на вокзалі грати.

Ось і все, друзі. Ось так от просто, ці далба*оби, прирікають себе на вічні скитання і життя в страху і муках, бо бл*ть нажертись не можуть. І не треба думати, що там хтось когось заставляє. Ніх*я. Все самі.

Так, не мож сказати, що всі гуцули ріжуть ліс. Багато хто займається туризмом, чи чимось іншим. Але вирубкою там займається просто дох*я людей. Звісно, можна списати на тяжке життя людей в Україні. Все так.

То в мене питання, зараз легше?

Источник: vsns.co.ua

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Блогер: Карпати. Поїхали з мєсними на “стрєлу” в їхньому клубі. Запитав, що вони будуть робити, коли ліс закінчиться?