Українські воїни куштують традиційні паски, крашанки в окопах: ОСи показали, як святкують Великдень. ФОТО

“Христос воскрес!” – традиційне великоднє вітання звучить в усіх військових колективах, які у складі Об’єднаних сил виконують завдання з відсічі і стримування російської збройної агресії на сході України.

Великодній ранок наші захисники зустріли в окопах на передовій, на бойових позиціях та в місцях несення служби. Десятки капеланів разом із віруючими військовослужбовцями вознесли молитву за перемогу життя над смертю, за повернення миру та процвітання країни, за здоров’я і благополуччя українського народу.

Українські воїни спільно з усією країною куштують сьогодні традиційні паски, писанки, крашанки та інші святкові смаколики.

Пресцентр ОС оприлюднив фото, на яких видно, що військові та капелани беруть участь у великодніх ритуалах у засобах захисту – масках, з огляду на карантинні заходи.

Окремо про Великдень у своїх підрозділах розповіла пресслужба 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ “Холодний Яр”, яка виконує бойові завдання на Луганщині.

“Христос воскрес! І хоч карантин наклав певні обмеження, холодноярці все ж відсвяткували Великодень.

Капелани Максим Чебан та Олександр Петрушкевич із самого ранку святили паски, молилися та раділи чудесному Воскресінню Господньому разом із нашими захисниками на передовій. Вони просили у Бога упокоїти душі полеглих побратимів, зцілити тих, хто був поранений. Просили миру на звільненій від окупації суверенній Україні, божого захисту для тих, хто воює за свою Батьківщину”, – розповіли в 93 омбр.

Источник: bbcccnn.org

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Українські воїни куштують традиційні паски, крашанки в окопах: ОСи показали, як святкують Великдень. ФОТО