Дякувати Богу! Для України це найкраща новина з усіх можливих! А найголовніше, якщо раніше США доставляли озброєння зі складів своєї армії, то тепер…

Подаємо мовою оригіналу:

Alexandr Kochetkov

ЛЕНД-ЛІЗ ЗАПРАЦЮВАВ!

Якщо раніше США постачали нам озброєння зі складів своєї армії, тобто, готове, то тепер на військових підприємствах розміщені замовлення, і починається виробництво озброєння для України.

Це добре, так? У принципі чудово. Але терміни виконання замовлень – 2023 рік. І далеко не завжди – початок року. Наприклад, чудові протиракетні системи НАСАМС мають надійти до нас у серпні наступного року.

По-перше, це говорить про те, що наші головні союзники вважають війну, розв’язану недоімперією проти України, тривалою на роки.

По-друге, до того, як ленд-ліз піде безперервним потоком, нам потрібно протриматися. Як мінімум, не відступаючи.

І в цьому зв’язку особливо актуальним стає розгортання власного, українського виробництва озброєння — досить простого, але масового, таких як безпілотників-камікадзе.

А також закупівлі озброєння там, куди з різних причин не можуть дістати наші союзники. Мова про не надто демократичні, але дуже мілітаризовані країни.

У готовність нашого військово-політичного керівництва не просто воювати всерйоз, а перемагати, повірю лише тоді, коли до керівництва Укроборонпромом та Укрспецекспортом прийдуть справді фахівці, які бажають і вміють вирішувати завдання у нинішніх екстремальних умовах. Що, взагалі, потрібно ще позавчора.

Дякувати Богу! Для України це найкраща новина з усіх можливих! А найголовніше, якщо раніше США доставляли озброєння зі складів своєї армії, то тепер…