«Лавра просить фінансової допомоги на пошиття одягу… Від 58 до 195 тисяч євро – комплект»

Священник ПЦУ Віктор Мартиненко навів реальні цифри вартості пишного одягу священників Києво-Печерської Лаври, які зараз просять про фінансову допомогу у прихожан. Чоловік проаналізував фото священників і назвав суми, які вражають. “А ви, – “мерседеси, мерседеси”… – на них хоч можна їздити. А тут на мужику пацьорів на п’ять мерседесів!” – пише Віктор Мартиненко у своєму Facebook.

“Новина облітає православний інтернет – Києво-Печерська Лавра просить фінансової допомоги. “Намісник і братія Лаври звертаються за допомогою” – вісить на лаврському сайті. Я аж просльозився. Не від жалості, а від офигенія!!! Я думав у цинізму є межа, – виявляється ні! На тому ж сайті навскидку надибав пару фото її намісника (ага, того, що звертається за допомогою) і вирішив прикинути приблизну вартість ризниці. Для надійності проконсультувався з людьми, які у тих цяцьках більш компетентні. Так от, ловіть прайс) Облаченіє. – ціни варіюються. Від простих парчових з машинною вишивкою, до вишитих вручну. Загалом від 5000 до 50000 євро. Митра – хто не знає, та блискуча шапка.

Дехто каже, що вона символізує терновий вінець. Ціни плавають, – які іконки, хрестик, каміння. На представлених фото іконки усі писані, здебільшого на перламутрі чи золоті, хрестики та камінчики теж на висоті. Вартість – від 8000 до 25000 євро. Тройник. Це хрест і дві панагії – іконки на грудях. Від 25000 євро і вище. Чув, що у митрополита Павла є і за 100000. Жезл. – палка в руках. Останнім часом у тому істеблішменті в моді срібні з інкрустацією – біля 20000 євро. Тож, шляхом нехитрих математичних розрахунків, маємо від 58 до 195 тисяч євро. За раз! На одній фотографії! На цьому колажі 18 таких комплектів – множити не треба))) А ви, – “мерседеси, мерседеси”… – на них хоч можна їздити.

А тут на мужику пацьорів на п’ять мерседесів! Коротше, інформація дана так, – для роздумів і рефлексій. Благаю, не множте те все і не діліть на пенсії чи операції. І ще, миймо руки і сидімо вдома! P.S. запобігаючи хибних висновків, зауважу – не всі священицькі ризи такі збочено-дорогі і не всі монахи Лаври мають такі статки – знаю там надзвичайно скромних і побожних людей.”

Новина облітає православний інтернет – Києво-Печерська Лавра просить фінансової допомоги. «Намісник і братія Лаври…

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

«Лавра просить фінансової допомоги на пошиття одягу… Від 58 до 195 тисяч євро – комплект»