Я Пyтiнa пoпeрeджaв і ми починаємо: 15 хв тому Джoнсон почав діяти, тепеp Пyтiнy і Ко буде непеpеливки. ВІДЕО

Прем’єр Великобританії Борис Джонсон заявив, що на території, підконтрольній “ДНР” і “ЛНР”, є російські військові, що прирівнюється до вторгнення РФ в Україну.

У зв’язку з цим держава запроваджує санкції проти п’яти російських банків.

Його заяву транслювали на YouTube видання The Telegraph. Політик висловив сподівання, що Путін “відступить від краю прірви”.

“Введення російських військ на незалежні території України прирівнюється до вторгнення. Росія заперечує Україну як країну і визнає її існування як смертельну загрозу для цілісності своєї країни.

Це – привід для їхнього вторгнення”, – заявив Джонсон.

Також на тлі всього вищезгаданого Британія ввела санкції проти п’яти російських банків: Чорноморського банку розвитку та реконструкції, “Росія”, ПАТ “Промзв’язокбанк”, Генбанку та Індустріального Ощадбанку РФ.

Подальші санкції будуть, якщо президент РФ Володимир Путін “піде далі”.

Як заявив Джонсон, Великобританія вводить обмеження проти банку “Росія”, Індустріального Ощадного Банку (ІС Банку), Чорноморського банку розвитку та реконструкції, Промсвязьбанку, Генерального банку, а також бізнесмена Геннадія Тимченка та братів Бориса й Аркадія Ротенбергів.

Прем’єр-міністр Британії уточнив, що про наступні пакети санкцій ведуться переговори зі США та ЄС.

При цьому представники опозиції закликали Джонсона активізувати переговори з міжнародними партнерами, щоб відключити Росію від системи SWIFT.

Також вони наполягають на роботі з європейськими партнерами для повної зупинки скандального російського трубопроводу “Північний потік-2”.

“Це буде непросто. Британія зобов’язана працювати з європейськими партнерами, щоб упоратися з перебоями в енергопостачанні”, – зазначає Том Тугендхат, голова комітету із закордонних справ Палати громад від консерваторів.

Джерело

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Я Пyтiнa пoпeрeджaв і ми починаємо: 15 хв тому Джoнсон почав діяти, тепеp Пyтiнy і Ко буде непеpеливки. ВІДЕО