Повернення Супрун в МОЗ: Зеленський вразив заявою, «в цей надзвичайно складний час…»

Президент України Володимир Зеленський відповів на електронну петицію з проханням повернути Уляну Супрун на посаду міністра охорони здоров’я

Як передає Politeka.net, відповідний текст був оприлюднена прес-службою президента.

Володимир Зеленський подякував усім, хто приєднався до цієї петиції.

«За активну громадянську позицію і розуміння необхідності продовження трансформації охорони здоров’я, особливо в цей надзвичайно складний для кожного з нас час, у зв’язку з пандемією», — зазначив він.

Глава держави нагадав, що постановою Верховної Ради України від 30 березня 2020 року міністром охорони здоров’я України призначений Максим Степанов.П

Зеленський зазначив, що новий глава МОЗ пріоритетами у своїй діяльності визначив боротьбу з коронавірусом і продовження медичної реформи.

«Щодо продовження медичної реформи інформую, що з 1 квітня 2020 року в країні згідно з законом України від 19 жовтня 2017 року «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» стартувала програма медичних гарантій для всіх видів медичної допомоги», — зазначив Зеленський.

Раніше, голова правління Всеукраїнського лікарського товариства Костянтин Надутий заявив, що екс-міністр охорони здоров’я Уляна Супрун влаштувала серйозну підставу новому міністру охорони здоров’я.За його словами, Супрун була послана в Україну без жодних підстав та компетентності, насправді ж вона лише виконувала зовнішні накази.

«Я б навіть не звертав увагу на прізвище Супрун — це просто лялька-маріонетка, яка виконувала чужі накази, її поставили в Україну, щоб керувати нашою системою охорону здоров’я без підстав і надії на те, що ця людина компетентна в тому, що робить. Вона — це зовнішнє управління, це бізнес інтереси інших країн в Україні. Бізнес-інтереси дуже прості — в Охороні здоров’я України крутяться 300 млн доларів, це великий шматок сала, яким можна нагодувати багато людей», — зазначив він.

Відзначить, що Уляна Супрун очолювала МОЗ з 1 серпня 2016 по 29 серпня 2019 року.

Джерело

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Повернення Супрун в МОЗ: Зеленський вразив заявою, «в цей надзвичайно складний час…»