О Боже… За що нам таке… Подивіться куди поміщають евакуйованих у Росію людей з Донбасу – відеофакт

Окупанти на Донбасі 18 лютого розпочали “евакуацію” місцевих до Росії в Ростовську область. Людям обіцяли комфортні умови поселення, але в результаті їх привезли й покинули.

Понад тридцять автобусів з жінками, старими та дітьми всю ніч простояли у селищі Червоний Десант Неклинівського району Ростовської області. Перші автобуси з українцями почали прибувати ще до півночі.

Сотні людей, серед яких немовлята, чекають в автобусах

На прикордонному переході “Матвєєв Курган” біженців пересаджували в автобуси. Тоді направляли до Неклинівського району, де мали організувати пункти тимчасового розміщення.

Люди бідкаються, що Росія багато обіцяла, але нічого не виконала: дивіться відео

Але до ранку сотні людей, включаючи немовлят, так і залишалися в автобусах.

В Росії людям з окупованого Донбасу розміщення не пропонують / Фото з фейсбуку Олени Романової

Сотні біженців з ночі стоять в автобусах у Червоному Десанті під Таганрогом. Їх ніхто не приймає, діти 12 годин без гарячого харчування. Туалет – у полях.

У немовлят закінчується суміш. Ростовська область не готова до прийому біженців. Люди кажуть: Краще б пересиділи у підвалах,– повідомляли російські ЗМІ.

Люди провели в холодних автобусах всю ніч / Фото з фейсбуку Олени Романової

При цьому, мовиться, що один автобус стояв у полі, бо закінчився бензин, люди переживають за рідних, а діти замерзають.

Людей з Донбасу покинули в Росії: дивіться відео

Що відомо про “евакуацію” на окупованому Донбасі

  • Російські окупанти на Донбасі продовжують вдаватись до провокацій. Зокрема, однією з них стало оголошення про “евакуацію” 18 лютого. Людей обіцяли вивезти в Росію і нібито розмістити в хороших умовах.
  • Терористи поширювали фейки, що нібито Україна збирається наступати. Люди в паніці утворили черги. Першими вивозили дітей-сиріт і старших людей.
  • Бойовики заявляли, що автобусами з окупованих територій Донбасу вже вивезли понад 6 тисяч жителів. Росія планує залучити до “евакуації” ще й залізничний транспорт.
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

О Боже… За що нам таке… Подивіться куди поміщають евакуйованих у Росію людей з Донбасу – відеофакт