Відома волонтерка не витpимала: Зупиніться бyдь ласка! Люди не ведіться на цю бpехню

Українці не ведіться на чергову політтехнологію та не ділить людей на «антівакцинних» та вакцинованих! В мене багато знайомих і родичів, які зробили два щеплення і сьогодні хворіють на Ковід і далеко не в легкій формі, і також є багато знайомих, хто не робив жодних вакцин і переніс хворобу в легкій формі або взагалі не хворів

Не треба «відправляти» до родичів загиблих тих, хто не робить вакцини. Сьогодні багато загинуло і тих, хто робив вакцини.

Зупиніться, будь ласка !!!

В тому, що така сітуація , винна наша медична система. До сімейного лікаря дозвонитися неможливо, здати тести без черги неможливо , жодної ізоляції хворих від здорових немає, швидку допомогу викликати неможливо, лікарів не вистачає, більшість людей хворіє » сам на сам » з хворобою. Сьогодні по країні пройшли акції протесту проти примусової вакцинації, люди вийшли відстояти свої права. Страшно читати коментарі. Я просто не розумію тих, хто зробив вакцини, чому ви так боїтеся тих, хто не вакцинованих, та хто вам дав право обзивати тих, хто не погоджується з вашою думкою ?

Давайте краще всі разом будемо думати, як змінити на краще нашу медичну систему, а не звинувачувати один одного !

Галина Геннадіївна Однорог

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Відома волонтерка не витpимала: Зупиніться бyдь ласка! Люди не ведіться на цю бpехню