Нeвже цe правда? Сплuвли деталі зйомок Новoрічного привітання Зеленського ВІДЕО

Відомий український інженер-оптик, доктор фізико-математичних наук, професор з Чернівців Олег Ангельський взяв участь у зйомках новорічного відеопривітання президента України Володимира Зеленського. Науковець детально розповів кореспонденту molbuk.ua про те, як відбувалися ці зйомки у Маріїнському палаці Києва.

За словами Олега В’ячеславовича, спершу представники Офісу президента зателефонували до ректора Чернівецького національного університету.

«Спитали у ректора мій номер телефону. Пізніше зателефонували мені. Запросили – і я приїхав, взяв участь у всіх заходах, пов’язаних із зйомкою цього привітання», – сказав професор.

Вчений додав, що зйомки новорічного відео тривали упродовж трьох днів – з 27-го по 29-те грудня. «Це все тривало дуже довго, бо це був творчий процес. Я відчув, що це таке – коли знімають фільм», – сказав відомий чернівчанин.

На запитання, чи брали участь у зйомках ще якісь буковинці, Олег Ангельський відповів:

«Не знаю, чи з Чернівців ще хтось був. Знайомих там не побачив».

Упродовж часу, коли відбувалися відеозйомки, професору вдалося поспілкуватися з багатьма відомими українцями.

«Особливо вразило те, що було багато героїв України, які зараз боронять нашу державу на кордоні з Росією. Поспілкувався з багатьма колегами, які представляють сферу освіти. Там був учитель фізики з Харкова – це була дуже приємна зустріч, і нам було про що поговорити», – сказав Олег Ангельський.

«Дуже приємно було говорити з медиками, які зараз виконують дуже складні операції. А також з представниками мистецтва, культури…», – розповів професор.

Натомість поспілкуватися із главою держави Володимиром Зеленським Олегу В’ячеславовичу не вдалося.

«Дуже багато бажаючих було поспілкуватися із Зеленським. Він запрошував усіх на наступний день до себе на прийом. Пропонував поговорити про те, що кого болить, які проблеми потребують вирішення. Але я вже тоді поїхав додому», – сказав учений.

Що ж до критики окремих користувачів соцмереж про те, що учасників зйомок не нагодували, бо перед ними на столах були порожні тарілки, Олег Ангельський це заперечив.

«Столи з їжею були окремо. Звісно, не було там застілля з алкоголем. На зйомках використовували безалкогольне шампанське – «Живчик». А годували нас в іншому місці, виносили канапки. Тобто, ніхто голодним не залишився», – розповів професор.

Джерело

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Нeвже цe правда? Сплuвли деталі зйомок Новoрічного привітання Зеленського ВІДЕО