Укpaїнка: Чого укpaїнці їдуть в Пoльщу? Не тільки через зaрплату, але і через те, що… ВІДЕО

Чого українці їдуть в Польщу? Не тільки через зарплату, але і через те, що тут відносно нормальні умови для життя. Я в середньому на тиждень витрачала 100 злотих, і це я собі і солодощі купувала, і пляшку хорошого вина і свіжу рибу з овочами робила на гриль, і сири. Ну тобто абсолютно нормально харчувалась.

Я не палю.

Виставляю відео з цінами у звичайному найближчому супермаркеті. А ще кожен день є якісь акції і ви можете купити той товар в пів ціни.

Мінімальна зарплата на сьогодні в Польщі приблизно 2200 злотих, це десь 500-550$. Тут також є комуналка, але вона не коштує декілька пенсій, як це сьогодні в Україні.

Як що чесно, то страшно повертатися додому. За ці три місяці відчула себе людиною. Дихала чистим повітрям!!! Набирала воду для кави з під крану (на мене дивились, як на ідіотку, коли я запитувала «чи можно води з під крану набрати для кави»), їла якісні продукти.

І це при тому, що ще і грошей трохи заробила, хоч якісь борги поверну.

Таке життя.

Галина Геннадіївна Однорог

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Укpaїнка: Чого укpaїнці їдуть в Пoльщу? Не тільки через зaрплату, але і через те, що… ВІДЕО