Юрій Бутусов : Офіс президента Зеленського погрожує вбuтu мене “як Гонгадзе”. Сьогодні радник голови офісу президента озвучив “ймовірний сценарій”

Офіс президента Зеленського погрожує вбити мене “як Гонгадзе” протягом тижня.

Сьогодні радник голови офісу президента А.Єрмака Олексій Арестович оприлюднив великий текст, наповнений образами та на мою адресу, зокрема, посадовець заявив, що невідомі готують з мене “нового Гонгадзе”, і планують вбити проти влади протягом тижня – ніби-то для підбурювання протестів: https://censor.net/…/butusova_vbyut_i_tse_stane…

Арестович вказав, що він ніби озвучив “ймовірний сценарій”, і ніби він збирається надати мені державну охорону, але образлива форма подачі не залишає сумнівів – посадовець офісу президента висловив замасковану погрозу моєму життю.

Арестович заявив навіть, що “Бутусов більше не може вважатися журналістом”. Тобто тим самим підкреслює, що права захисту журналістів з його точки зору на мене більше не мають розповсюджуватись.

Тому найбільш загрозливо звучить, що мене мають вбити “як Гонгадзе”. Я непогано знав Георгія Гонгадзе по журналістській діяльності, і добре пам’ятаю, як за місяць до своєї загибелі він написав звернення до генерального прокурора М.Потебенька, де заявив, що за ним слідкують правоохоронні органи, він викрив спостережння СБУ та МВС. І Гонгадзе був вбитий після того, як президент Кучма сказав міністру МВС Кравченко “вивезти та віддати його чеченцям”. Тобто вбивство Гонгадзе – це злочин, створений владою, яка вбила журналіста попри великий розголосо про загрози напередодні вбивства.

Тепер влада президента Зеленського погрожує мені вбивством. Це робиться навмисно гучно, щоб перелякати усіх моїх близьких та знайомих.

Вважаю заяву Арестовича продовженням кампанії тиску на мене як на журналіста, прямим залякуванням – після ганебної поведінки Зеленського на прес-конференції, після кримінальної справи, ланцюжок погроз кожного дня посилюється.

Дуже вдячний Медіаруху журналістів за заяву на мою підтримку з засудженням тиску на свободу слова в Україні.

Неймовірно вражений величезною та вражаючою підтримкою громадянського сусупільства.

Вимагаю негайних дій правоохороних органів та допиту посадових осіб офісу президента, зокрема пана Арестовича щодо погроз моєму життю.

Вбачаю головною загрозою моєму життю дії з боку президента Володимира Зеленського, голови офісу президента Андрія Єрмака, начальника комітету по розвідці при президенті- першого секретаря РНБО Руслана Демченка, заступника голови офісу президента Олега Татарова, голови СБУ Івана Баканова, в.о. голови ДБР Олексія Сухачьова.

Ці люди блокують належне розслідування усіх кримінальних справ щодо провалу спецоперацій ГУР МО. Замість публічних відповідей на прес-конференції, на якій пан Зеленський не відповів на жодне моє питання, його підлеглі відкрили кримінальну справу та висловлюють відкриті погрози.

Мета оточення Зеленського – змусити мене припинити розслідування провалу низки розвідувальних операцій ГУР МО України у липні-грудні 2020-го року, та викриття російської агентури у офісі президента. Та дискредитувати можливі протести у випадку моєї загибелі. Я чудово пам’ятаю як це робили олігархічні канали після того як вбили Георгія – які тільки дурниці не розповідали, яким тільки брудом не обкидували.

І якщо замах на мене буде здійснено – то не з метою провокації протестів проти влади. А якраз для того, щоб дискредитувати будь-які протести проти влади. Тому пишу про це одразу, щоб уникнути випадковостей. “Як Гонгадзе”.

Юрій Бутусов 

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Юрій Бутусов : Офіс президента Зеленського погрожує вбuтu мене “як Гонгадзе”. Сьогодні радник голови офісу президента озвучив “ймовірний сценарій”