Cамі яму сестрі викопали, самі тpуну закопали.. Породіллю з Франківщини, яка пoмерла від кoронавірусу хoронили 3 швагра і молодший брат..

Родичі пoмерлої в Івано-Франківську породіллі з Болехова заявили, що міська влада Болехова відмовилася надати їм людей, які б пoховали тіло.

Про це кореспондентові WestNews повідомила сестра Галини Оксана Стасевич.

“Вони нам спочатку казали, що привезуть тіло спеціальні люди в спецодязі. Потому сказали, щоби ми забирали його самі. Ми самі викопали яму – найняли трактор, якось домовилися зі священником, а тепер ховати маємо також самі – ніхто нам людей не дає. Нас на цвинтар не пускають, пішли тільки четверо чоловіків з родини – брати, швагри. В міській раді Болехова сказали, щоби ми їх не лякали, бо вони вже лякані”, – говорить зі сльозами Оксана.

Нагадаємо, 30 березня, в Івано-Франківську в обласному пологовому будинку пoмерла породілля. 10 березня вона була госпіталізована в реанімаційне віддалення, в неї були дуже високі тиски (в діапазоні 180 на 100, 200 на 110). Жодних ознак на момент переведення її в реанімаційне відділення не було. Тому що температура тіла була в нормі, не було ознак кашлю, чи дихальної недостатності. Вона лікувалася як вагітна з «гистозом». Проте 29 березня різко піднялася температура, 38-39 градусів. Почало наростати явище дихальної недостатності. Тоді лікарем акушер-гінекологом було повторно проведено збір додаткового аналізу. Також на брифінгу в ОДА заступник директора департаменту охорони здоров’я ВолодимирЧемний заявив, що  породілля зізналася, що напередодні приїхала з Польщі.

Родичі пoмерлої були обурені тим, що смерть Галини прив’язали до перебування у Польщі, оскільки вона повернулася звідти ще в листопаді минулого року.

Сьогодні стали відомими результати тестів на COVID19 у пoмерлої. Вони виявилися позитивними. Родичі заявили, що жінка могла підчепити інфекцію в перинатальному центрі.

Тим часом у перинатальному центрі говорять, що важко сказати, яке джерело інфікування. І заявляють, що інфікування могло статися під час контакту породіллі із кимось родини.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Cамі яму сестрі викопали, самі тpуну закопали.. Породіллю з Франківщини, яка пoмерла від кoронавірусу хoронили 3 швагра і молодший брат..