“Я найщасливіший тато на світі, щойно в мене родився син”: Юрій Горбунов показав перше фото немовляти

Радісну новину повідомила новоспечена мама.

Ведуча Катерина Осадча та її чоловік, продюсер, актор та ведучий Юрій Горбунов стали батьками.

Радісною звісткою особисто поділилася новоспечена мама на своїй сторінці в Instagram. Катерина також запостила перший знімок новонародженого, на якому зображена його маленька ручка.

“Привіт, наш новий всесвіт! Я мама трьох синів. Юрію, дякую тобі за те, що кожну хвилину був поруч, в нас виходять гарні хлопці” – підписала знімок Катерина.

Своєю чергою, молодий батько Юрій Горбунов також поділився радісною новиною і собі запостив перше фото хлопчика. Щоправда, на ньому зображена його ніжка.

“Сьогодні,19 серпня о 5.05 ранку в нашій сім‘ї сталася щаслива, довгоочікувана подія – в нас народився ще один синочок! Пишаюся тобою, наша матуся! Кохаю тебе! Ми безмежно щасливі! Яке це неймовірне відчуття – перерізати пуповину і бачити, як з‘являється на світ твоя дитина! Дякую тобі за це!” – написав щасливий батько.

Зауважимо, що дитина стала для пари другою, вони вже виховують сина Івасика, однак у Катерини є дорослий син Ілля, якого зірка народила у попередньому шлюбі з Олегом Поліщуком.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

“Я найщасливіший тато на світі, щойно в мене родився син”: Юрій Горбунов показав перше фото немовляти