Зупинилося серце Мартусі, десятикласниці з Львівщини. Вона була сильною та боролася до останнього із важкою хворобою.

Сьогодні зупинилося серце десятикласниці СЗШ № 29 Марти Артимович, яка довгий час боролася з пухлиною головного мозку. Жителі Львівщини збирали допомогу у 100 тисяч доларів для порятунку дівчини. На жаль, її серце  надранням зупинилося. Про це повідомили на сторінці Давидівської сільської громади.“Висловлюємо щире співчуття батькам та рідним Мартусі Артимович сердечко, якої сьогодні вночі перестало битися. Вона була сильною та боролася до останнього із важкою хворобою.Неймовірно важко пережити таку втрату кожному. Сьогодні, у цей важкий для Вас час, ми разом з Вами низько схиляємо голову у скорботі. Нехай молитва полегшить Ваше горе. Вічна пам’ять.” – йдеться у повідомленні.

Додамо, що у  Марти Артимович було діагностовано пухлину головного мозку (діагноз: об’ємний утвір стовбура головного мозку).

Щоб врятувати дівчинку, необхідно було терміново зібрати 100 тисяч доларів. У зборі коштів допоагали  жител Львова та області.

Ця сума була потрібна для оплати негайного лікування за кордоном.

Марта довгий час знаходиласяся в комі. Допомогти погодилась клініка в Туреччині.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Зупинилося серце Мартусі, десятикласниці з Львівщини. Вона була сильною та боролася до останнього із важкою хворобою.