Вже зараз! П0зов г0товий – Киву накрили. Відправити за ґрати раз0м з 70% фракції 0ПЗЖ- к0жному є за що відп0вісти

У нардепа Іллі Киви можуть забрати мільйонний дохід від жомової ями, якщо він не доведе законність набуття прибутків. Про це розповів прокурор САП Денис Демків.

За словами прокурора, позов подано в рамках інституту цивільної конфіскації.

“Є на сьогодні перший позов стосовно народного депутата, який у 2007 році придбав у власність жомову яму і гаражі. В 2010 році ця яма була відчужена і в неї були інші власники, які платили оренду і користувались майном. Але в 2019 році згадана особа показала дохід від цієї ями понад мільйон гривень”, – зазначив Демків.

Позов подано 20 травня. Прізвища депутата Демків не назвав, але як відомо, жомовою ямою володіє народний депутат з фракції ОПЗЖ Ілля Кива.

“Але якщо ця людина не зможе довести цей дохід, який вона показала, то ця різниця стягується на користь держави як необґрунтований актив”, – пояснив прокурор.

Також варто додати, на днях Народний депутат від парламентської фракції “Опозиційна платформа – За життя” Ілля Кива знову опинився в центрі медіаскандалу. Політик заявив, що затримання білоруського опозиційного блогера Романа Протасевича – ніщо інше, як системний і послідовний захист Білорусі від впливу західних іноземних агентів. Одіозний парламентарій підкреслив, що захоплюється діями керівництва Республіки на тлі “державного перевороту” в Україні 2014 року.

Про це він написав на своєму телеграм-каналі “Kyva”. Це вже його друге публічне схвалення затримання Романа Протасевича білоруськими силовиками, яке відбулося 23 травня.

“Білорусь послідовно і системно захищає свою незалежність в протистоянні із західними державами, які намагаються отримати контроль над країною, як це у них вийшло з Україною у 2014 р.”, – впевнений Ківа.

Політик додав, що всі санкції проти Білорусі та самопроголошеного президента Олександра Лукашенка – це тільки істерика Заходу у зв’язку з нейтралізацією своїх викритих агентів.

У свою чергу журналіст Денис Казанський коментуючи цю ситауцію зазначив :

” Найсмішніше те , що депутати від ОПЗЖ, які ще вчора скаржилися на політичні репресії та переслідування, тепер радісно підтримують розправу над журналістом в Білорусі.

Якщо Кива так просить «нейтралізувати противника, що несе загрозу національній безпеці» пора вже відправляти на нари його шефа Медведчука. А за ним і 70% фракції ОПЗЖ (там майже кожного є за що закривати).

Правила прості. Любиш Лукашенко – люби і СІЗО.”

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Вже зараз! П0зов г0товий – Киву накрили. Відправити за ґрати раз0м з 70% фракції 0ПЗЖ- к0жному є за що відп0вісти