Чоловік якого “взяли” за вбuвство 7 річної Маші раніше гвалтyвав дитину в цьому ж селі на Херсонщині, – місцевий житель

Підозрюваний у вбивстві 7-річної Маші Борисової на Херсонщині 62-річний Микола В. раніше вже здійснював подібний злочин просто в цьому селі Щасливе.

Як розповів  один із місцевих жителів, ця людина багато років тому зґвалтувала маленького хлопчика. До того ж зробив це в нелюдській формі – покалічив дитину йоржиком для унітазу.

“Цей хлопчик уже виріс. Він став інвалідом, у нього є психічне захворювання. Той нелюд відсидів термін за злочин і знову повернувся сюди. І живе в одному селі з цим хлопчиком”, – говорить місцевий житель.

Микола В. здійснив спробу суїциду в той момент, коли до нього вдруге постукала поліція. Правоохоронці повернулися по зразки ДНК, а він вирішив, що прийшли його арештовувати, й порізав собі вени. Чим і видав себе.

Відомо, що в село Щасливе на Херсонщину Микола В. переїхав давно з Росії, де він також відбував покарання за якийсь злочин

“У нас тут стоять покинуті квартири, тож купити житло не важко. Вони купили квартиру в 2-поверховому будинку. У нього було двоє синів, вони вчилися в нашій школі. Потім виросли й поїхали жити в Росію. Його дружина теж ніби від нього пішла”, – розповідає чоловік.

Також у підозрюваного є доросла дочка, вона вже заміжня.

Також про підозрюваного кажуть, що людина він недобра. Міг чіплятися до молоді, провокувати конфлікт. “Майже завжди він був п’яний. Коли сильно напивався, то в нього була і біла гарячка. Ніде не працює, перебивається тимчасовими заробітками. З батьком Маші він не дружив, але разом вони теж випивали”, – говорить OBOZREVATEL житель Щасливого.

Також жителі села розповідають, що поліція тут обійшла багато квартир і будинків. З’ясувалося, що тут проживають колишні ув’язнені, які відбували терміни за різні злочини. Стало відомо, що деякі підозрювалися в крадіжці.

“Ми тепер багато дізналися про наших сусідів”, – каже одна з місцевих мешканок.

OBOZREVATEL

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Чоловік якого “взяли” за вбuвство 7 річної Маші раніше гвалтyвав дитину в цьому ж селі на Херсонщині, – місцевий житель