Одразу після публікації листа – військові знесли Турчинова. Пастор не чекав: викрили. Це кінець

Після звернення військових генералів та екс-керівництва ЗСУ до Президента України Володимира Зеленського в країні розгорівся черговий скандал. По факту, військовики публічно звернули увагу на те, що у здачі Криму винне тодішнє керівництво держави на чолі із олександром Турчиновим.

Зокрема у повідомленні одного із українських телеграм-каналів мова йде про те, що підозрюваним у державній зраді може стати і сам соратник Петра Порошенка – Олександр Турчинов.

Далі прямим текстом:

Олександр Турчинов, виявляється не дарма метушиться останнім часом. Його перспективи у справі про держзраду істотно погіршилися.

Генерал Володимир Замана (один з підозрюваних у цій самій справі) опублікував у своєму Facebook, лист за підписом цілого натовпу військових керівників того часу, в якому значиться, що чинити опір Росії в Криму в лютому-березні 2014 року забороняв особисто Турчинов і його оточення.

Крок з боку генералів зрозумілий і логічний. Вони побачили, що у справі “про здачу Криму” крайніми вирішили зробити їх і тому проявили корпоративну солідарність, фактично давши публічні свідчення на Олександра Турчинова. Турчинову, судячи з усього, раніше гарантували безпеку, так що тепер у влади не найприємніша розтяжка.

Однак, сподіваємося, що здоровий глузд все-таки візьме гору, і будь-які гарантії дані фігуранту в 2019 році будуть переглянуті. Фактично владі зараз доводиться вибирати між Турчиновим і цілим шаром військової верхівки. Всі розуміють, що хтось повинен “залишитися крайнім” у справі про Крим, і генералам зовсім не хочеться, щоб це були їхні товариші по службі.

Відзначимо, що саме зараз екс-начальник генерального штабу України Володимир Замана підозрюється у державній зраді.

За фабулою кримінальної справи, Замана, будучи начальником Генштабу, спільно з Віктором Януковичем і його міністрами оборони, “здійснював цілеспрямоване зниження обороноздатності України за допомогою так званого реформування ЗСУ, під час якого необгрунтовано скорочувалася чисельність, розформовувалися окремі військові з’єднання, навмисно змінювалися місця їх дислокації для запобігання здійснення своєчасного реагування на загрози військового характеру. Вчинення таких дій на території Автономної Республіки Крим в подальшому призвело до анексії півострова Російською Федерацією “.

Варто також вказати й на те, що за словами самого Володимира Замана екс-президент України Петро Порошенко також відповідальний за скорочення кількості військових частин в Україні. Про це він розповів в інтерв’ю виданню “Гордон”.

“Ось елементарні речі – скорочення військових частин. Я вам даю цей список. Це не таємниця, зараз він є. Дивіться: коли Порошенко був секретарем РНБО, скорочено 314 частин. Наступного року – 230. У 2012–2013 роках – 93–94. 2015 рік: скорочено 104 частини. То що, ми говоримо про те, що під час війни ми підриваємо Збройні сили? Тут без бойових дій ми скорочуємо 94…”, – наголосив Замана.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Одразу після публікації листа – військові знесли Турчинова. Пастор не чекав: викрили. Це кінець